Додайте товари до списку бажань
0

Монтажні майданчики

Сортування:
спочатку нові за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

МОНТАЖНІ МАЙДАНЧИКИ

Повітряні кульки - це досить об'ємний матеріал, з яким досить складно працювати і для якого необхідно надійне кріплення. Інсталяції, фотозони, декорування виставок не можуть обійтися без всякого роду кріплення. Багато оформлювачі віддають переваги скотчу, через легкість у використанні і звичності, проте для установки об'ємних інсталяцій є більш виграшний варіант, а саме - монтажні майданчики.

Це невеликі пластикові кріплення, розмір яких варіюється від 20 мм х 20 мм до 40 мм х 40 мм. Монтажні майданчики складаються з двох частин: клейкої і основної. Клейка працює за принципом двостороннього скотча: для того щоб приклеїти майданчик до поверхні варто зняти захисну плівку і обережно прикріпити на необхідне місце. Клейка сторона кріпиться на потрібну поверхню без особливих зусиль, її можна встановити на підлогу, стелю, стіну, вітрину і т.д. Однак важливо не кріпити монтажні площі до шпалер, пофарбованим стінам і побілки, тому що після її зняття можуть залишитися явні сліди. Краще віддати перевагу глянсовим поверхням: скло, плитка, пластик, дерево, так як від цих поверхонь клейкий матеріал з легкістю відходить, а можливі сліди стираються простим миючим засобом.

На верхній частині майданчика є спеціальні зачепи для кріплення стрічок. Вони дуже міцно тримають масивні гірлянди, а завдяки своїм не-великим розмірам і нейтральному забарвленню абсолютно не кидаються в очі.

Монтажні майданчики - це один з найбільш зручних інструментів для установки куль, який в значній мірі економить час, який міг бути витрачений на більш трудомістку задачу - установку з допомогу скотча, однако.

Для чого вони підійдуть? Для кріплення гірлянд, інсталяцій, фонтанів з куль, арок, оформлення фотозон, і установки інших видів інсталяцій і оформлювальних робіт.

Вгору