Латексні повітряні кульки виготовляють з екологічно чистої сировини, яка є повністю біорозкладною.

Кілька порад про кульки:

  1. Зберігати латексні кулі необхідно в місці, захищеному від сонячних променів, так як ультрафіолет руйнує структуру латексу. Для декорування святкового приміщення, в якому багато сонячного світла, краще використовувати кульки світлих тонів і надувати їх трохи менше звичайного розміру, оскільки так стінка кульки буде товще і міцніше, а значить краще впорається з впливом сонця.
  2. У кожнї повітряної кульки є розмір і надувати її більше допустимого не можна. Необхідно надути кульку гелієм або повітрям до максимального розміру і випустити 10%. Можна використовувати спеціальні шаблони для контролю надування куль. Як дізнатися чи правильно Ви надули кулю: біля місця зав'язування кульки утворилася «груша», хвостик кульки роздувся - це значить, що в наступний раз Вам необхідно зменшити свої зусилля.
  3. Щоб продовжити термін служби кульки, необхідно надувати її в чистому приміщенні без пилу, адже в пилу можуть міститися маленькі гострі частинки, які при попаданні в кульку - зашкодять латекс. Бережіть кулі від різких перепадів температури, так вони довше протримають форму.

У нашому магазині Ви можете підібрати кульки для Вашого свята різних розмірів, форм, кульки з малюнками. Також у нас з'явилися кулі великого діаметра (гіганти, сюрпризи), які будуть виглядати оригінально і незвично на будь-якому святковому заході.