Вибір подарунка - справа відповідальна, адже принесена в дар річ повинна в першу чергу сподобатися імениннику. Саме тому дуже важливо вибрати його заздалегідь, адже часто, придбана на бігу річ не приносить задоволення ні того, хто дарує, ні того, кому її дарують.

Так як же обрати подарунок?

 подарунок дитиніДітворі можна подарувати цікаві розвиваючі іграшки, такі, як пазли 3D, діти допитливі і радіють всьому новому, тому вибравши іграшку в якості подарунка Ви точно не промахнетеся! Якщо ж Ви вирішили вибрати «корисний презент» в роді одягу, книги або спортивних товарів, то обов'язково порадьтеся з батьками, щоб визначитися з найбільш потрібним варіантом.

Звичайно ж, подарунком поза конкуренцією залишаються гроші. Їх можна покласти в власноруч зроблену шкатулку або вибрати гарний конверт для грошей. Духи або туалетна вода також підходять в якості подарунка чоловікам і жінкам будь-якого віку, але такий подарунок вимагає знання переваг в відтінках ароматів.

Хобби Вам в помощь!

 

Перед тим, як зробити вибір, дізнайтеся про захоплення людини. Може бути, іменинник завзятий автоаматор або рибалка, а іменинниця любить вишивати, захоплюється квілінгу, орігамі або обожнює дайвінг? Це значно полегшить Вашу задачу.

 

Колезі можна піднести красиву ручку, підставку для телефону, функціональний щоденник, кухоль з прикольною написом, або, витративши небагато часу, зробити красиве дерево з сувенірних грошей.

подарунок колезі

 

Хорошим подарунком на річницю сімейної пари стане подарунок для двох, наприклад, фотосесія, романтична прогулянка на конях, політ на повітряній кулі або сертифікат на спільний масаж, так само підійде постільна білизна в красивій упаковці, його відмінно доповнить букет квітів або оригінальна романтична статуетка.

 

 

Декілька порад

Кому б Ви не дарували подарунки, не забувайте про такі важливі моменти:

  • Ніколи не даруйте дуже дорогі речі, адже подібні вчинки ставлять в незручне становище. Завжди стежте за тим, щоб на подарунку не залишився цінник.
  • Постарайтеся зрозуміти, як людина сприйме подарунки «з натяком», такі, як тонометр, мило або лосьйон для особи.
  • І звичайно, подбайте про красиве і оригінальній упаковці.