Традиція відзначати весілля восени, з'явилася ще в стародавні часи, оскільки до осені врожай вже зібрано, а значить святковий банкет буде багатий різноманітними частуваннями. Також прийнято вважати, що укладений в цю пору шлюб, буде щасливим, довгим і міцним.

Кілька переваг осіннього весілля:

  1. Красива і найромантичніша пора року. Килим з різнобарвною осіннього листя - стане прекрасними декораціями весілля на свіжому повітрі, або для фотосесії.
  2. Кінець відпусток. Люди повертаються з літньої відпустки відпочилі і з хорошим настроєм. Ви зможете зібрати всіх своїх друзів і родину в такий важливий для Вас день.
  3. Велике розмаїття кольорів, фруктів і овочів.

 букет нареченоїБукет нареченої восени

Багатобарвність, пишність і яскраві відтінки - це головна характеристика весільного букета восени. Не бійтеся експериментувати і виявляти свою фантазію, при створенні букета, тому що він стане барвистим акцентом в романтичному образі нареченої. В осінньому букеті повинно бути мінімальна кількість зелені, додайте яскраві різнокольорові листя, жолуді, соняшники і навіть ягоди. Форму краще залишити традиційну.

В асортименті нашого магазину Ви можете вибрати для весілля:

яскравий букет нареченої

 осіннє весілля

Останнім часом стало дуже модно організовувати тематичні весілля, але, найчастіше, наприклад, з шотландської майбутні молодята запозичують тільки наряд, навіть не цікавлячись звичаями, які у різних народів особливі і неповторні. Ось кілька з них:

тематичні весілля

Франція. Наречена була зобов'язана чинити опір, плакати, але ні в якому разі не показувати своєї радості з приводу майбутнього весілля. І чим сильніше виявлялися негативні емоції, тим більше благочестивої вважалася дівчина.

Бельгія. Юнак, який робить пропозицію коханій, висаджує під вікнами її будинку берізку, яку поливає, чекаючи відповідь. Згодою вважається запрошення на чай з солодощами.

Нігерія, плем'я Йоруба. Наречена повинна з'їсти мед, перець, сушену рибу, що символізує радість, печаль і плодючість сімейного життя. На весіллі сім'ї нареченої і нареченого повинні бути одягнені в різних колірних гамах, означає, що наречені своїм союзом з'єднують два роду в один.

Північна Америка, весілля індіанців. Заручини тривало цілий рік, і за цей час молоді люди повинні були зрозуміти, чи зможуть вони жити в злагоді і гармонії, і якщо це було не так, то пара розходилася.

Слов'янські весілля. Згідно з традиціями, дівчина, яка виходила заміж, переходила зі свого роду в рід чоловіка, тим самим, як би «вмираючи» в своєму роду і відроджуючись в роду чоловіка. Саме тому, щоб духи сім'ї батьків «не гнівалися», на дівич-вечорі потрібно було тужити і плакати, співати сумні пісні. Одяг нареченої був червоним або червоно-білим, адже в ті часи білий вважався траурним, а червоний символізував скорботу на весіллі. Традиція закривати обличчя фатою так само бере початок на Русі, але тоді нареченій обличчя закривали наглухо, пов'язуючи хустку, що означало, невидимість дівчата для світу живих. І тільки коли після вінчання наречений переносив наречену через поріг, вона вважалася відродженої в новому роді.

 

А взагалі, наважуючись на такий важливий крок, перш за все потрібно пам'ятати, що ви станете сім'єю, а значить, повинні стати опорою та підтримкою один одному. Кохайте і будьте коханими!