Головна традиція святкування дня народження - це торт, прикрашений свічками, кількість яких символізує прожиті роки іменинника. Вважається, що саме в цей день знаходиться поруч з людиною його ангел охоронець, адже для нього це теж свято, і задуваючи свічки на торті необхідно загадати бажання, Ваш ангел обов'язково його виконає!

дитячий торт

Є безліч версій виникнення цієї традиції. В одній з них йдеться про те, що торт зі свічками на день народження прийшов до нас від греків. Вони приносили в дар богині Місяця (Артеміді) круглий торт, який позначав місяць, а свічками прикрашали його, щоб надати «блиск» місяця.

Зараз з'явилося безліч рецептів святкового торта і велика різноманітність його оформлень, кондитери роблять торти абсолютно різних форм, розмірів і фігур. Також безліч різних свічок для прикраси святкових ласощів!

Прикрашайте торт незвичайними свічками!

В асортименті нашого магазину є:

  • Музичні свічки «Лотос» - оригінальне і красиво оформлення торта для дня народження дівчини, при запалюванні свічка у вигляді квітки розкриває свої пелюстки і грає мелодію «Happy Birthday».
  • Магічно негаснучі свічки допоможуть Вам здивувати і розіграти кращого друга, адже вони будуть запалюється знову і знову!
  • Різнобарвні написи «З днем ​​народження» підійдуть для будь-якого торта і сподобаються імениннику будь-якого віку.
  • Перший день народження найважливіший і саме для цієї події у нас є свічки у формі цифри один з написом «Мій перший день народження!».
  • Звичайні свічки вже нікого не дивують, оберіть фігурні красиві свічки саме для Вашого торта!
  • Для дитячого свята чудово підійдуть свічки з улюбленими мультиплікаційними персонажами. Також можна оформити все свято в певній тематиці, щоб дитині було цікаво.

Всі свічки для торта Ви можете подивитися тут!

Кілька цікавих ідей для прикраси торта!

Прикрасьте шоколадний торт маленькими різнокольоровими безе. Це не займе багато часу, а торт буде яскравим і смачним.

святковий торт

Самий шоколадний торт! Випечений торт змастіть з усіх боків густим шоколадом і прикріпіть по всьому периметру торта шоколадні батончики, а зверху насипте різнокольорові цукерки. Перев'яжіть торт гарною стрічкою і святкові ласощі готові до подачі на стіл!

шоколадний торт

Простий і смачний спосіб декорування торта - це прикрасити його фруктами! Проявіть фантазію і оформите урочисто солодку страву улюбленими фруктами іменинника.

торт з фруктами

Завитки з шоколаду: покладіть шоколад в тепле місце на деякий час, далі ножиком зрізайте тонку стружку з шоколаду, вона відразу почне згортатися. Покладіть завитки в холодильник, коли вони застигнуть прикрасьте ними святковий торт.

 торт з шоколадом

Більше свічок для торта тут!