Штучний сніг і святковий декор

Декоративний сніг - нагадує справжній, не має запаху і легко збирається за допомогою води. Перед застосуванням необхідно струсити балончик. Справжній помічник для створення чарівної новорічної атмосфери!

прикрашання ялинки снігом


Традиція прикрашати ялинку на Новий рік збереглася з давніх часів, наші предки вважали, що це дерево оберігає будинок від злих духів. Звичайно, в той час не було такого розмаїття ялинкових іграшок, але зараз з'явилося безліч ідей декору для новорічної ялинки і вдома.

Святкове дерево можна прикрасити використовуючи штучний сніг в балончику, засніжена ялинка буде виглядати оригінально, красиво і впишеться в будь-який інтер'єр. Для цього Вам просто необхідно розпорошити сніг на гілочки ялинки, тримайте балончик на відстані 10-15 см від предмета.

Також за допомогою снігового балончика можна створити авторські ялинкові іграшки. Для цього Вам необхідно придбати в магазині різнокольорові прикраси без малюнків, на яких Ви зможете намалювати, що душа забажає.

новорічні трафаретиЗадекорувати вікна або вітрину магазину до новорічних свята дуже просто! Вам знадобляться трафарети для вікон і декоративний сніг в балончику. Закріпивши трафарет на поверхні, нанесіть на нього спрей. Далі приберіть трафарет, і Ви отримаєте красиву новорічну композицію, яка буде радувати Вас і гостей. В наявності трафарети із зображеннями ялинок, Діда Мороза, сніговика, зірочок та інших тематичних малюнків. Ви зможете не тільки створити святковий декор, але і приємно провести час з сім'єю, адже загальне заняття чимось цікавим завжди зближує людей.

Новорічні трафарети купуйте тут!

Святковий сувенір своїми руками

З настанням свят ми ходимо по магазинах з думками, що ж подарувати близьким, друзям і колегам. Намагаючись здивувати людину своїм подарунком, ми все частіше розуміємо, що куди приємніше отримати подарунок, зроблений своїми руками, в який людина вклала всю свою любов і турботу.

Новорічний сувенір сніг в банку

Для створення снігового сувеніра в банці нам знадобиться:

  • Банка з щільно прикручувати кришкою.
  • Іграшки або статуетки, яким не зашкодить вода.
  • Штучний сніг, подрібнений пінопласт або блискітки.
  • Вода і розчин гліцерину.

Робимо сніговий подарунок:

  • Приклеюємо до кришки статуетку, яка буде знаходитися всередині баночки і даємо клею висохнути.
  • Заповнюємо банку кип'яченої охолодженої водою.
  • Додаємо в воду гліцерин.
  • Далі додаємо сніг і блискітки.
  • Щільно закриваємо баночку.
  • Готово! Тепер залишилося трохи прикрасити наш сувенір, використовуючи стрічки і намистини.

Купити штучний сніг Ви можете тут!