Незабутнє свято з відтінком гумору

Найважливіші події нашого життя ми звикли закорбовувати на фотоапарат, камеру, телефон, щоб іноді переглядати, показувати родичам і друзям, виставляти в соціальних мережах. А щоб подія стала незвичайною, цікавою, яскравою і креативною нам необхіден сценарій і аксесуари, які допоможуть здійснити цю ідею.Саме для цього і створена фотобутафорія. Ці веселі носи, губки, шляпки, окуляри і корони на паличках допоможуть вам створити святкову жартівливу атмосферу, яскраві образи і підняти настрій всім учасникам події. Кожен зможе приміряти інший образ, відчути себе лицедієм і зіграти нову роль, а хтось зможе відкрити в собі талант до перевтілення або виконати дитячу мрію, ставши принцесою, королевою або світською дамою.

аксесуари для фотосесії

Купити фотобутафорію можна тут!

Створюючи образи

Аксесуари для фотосесій покликані зробити Ваше свято унікальним і незабутнім. Кожен зможе підібрати образ до душі і отримати масу позитивних емоцій. Примірявши клоунський ніс і вуса навіть найсерйозніший чоловік - обов'язково посміхнеться. А уявіть, якими емоціями ці маски, ковпачки та губки на паличках наповнять будь дитяче свято. Кожна дитина піде з вашого свята задоволеною і щасливою, гордо затиснувши в кулачку так полюбилися «вуса на паличці». Мама стане королевою, а тато казковим принцом, нехай на час і не всерйоз, але точно по-справжньому!!!

 

Аксесуари для весільної фотосесії

свадебная фотобутафорияВесілля - одне з найбільш знакових і романтичний подій в нашому житті. Скільки безсонних ночей належить тим, хто збирається одружитися. В голові мільйон думок і ідей, як створити незабутню подію, як порадувати і здивувати гостей, чим їх розважити, що залишиться в пам'яті, які кадри будеш переглядати знову і знову?

Якщо ви хочете святкувати весілля в колі близьких і рідних, то набір для весільної фотосесії - це саме те, що вам потрібно, щоб театральне дійство, де Ви головний режисер - почалося. Скільки позитивних емоцій ви отримаєте, бігаючи з «вусами на паличці», «короною» і «окулярами», щоб потрапити в кадр і прикрасити його своєю персоною. І переглядаючи свої фото, вже через час, ви знову і знову будете відчувати ті ж відчуття, як ніби це було вчора і знову захочете приміряти губки, унесені з весілля на пам'ять ...

Ми знаємо, як важливі і цінні ці спогади. Як дорогі позитивні емоції і посмішки Ваших близьких. Саме тому ми рекомендуємо придбати вже готові набори на будь-який смак і до будь-якої події.

Нехай усі Ваші святкові події стануть яскравими і креативними! А Ваші фото будуть викликати сміх, посмішки і тільки позитивні емоції!

А більше аксесуарів для фотосесії тут!

фотобутафорія