Ці знайомі і не знайомі фольговані кулі!

Здавалося б, повітряні кулі настільки звичні і знайомі всім нам з дитинства, що здивувати вже чим-небудь дорослу людину зовсім не просто. Але коли підходить дата свята, то думаючи про те, як його прикрасити і чим порадувати близьких перед нами постають різні питання.

Навіть якщо Ви вирішили, що в оформленні Вам необхідні повітряні кульки, то які саме вибрати? Як їх використовувати? Які більше підійдуть при оформленні тієї чи іншої події? Які довше тримають повітря і більш міцні? Які більш підходять для невгамовних дітей, а якими прикрасити зал для дорослих? Наповнювати їх гелієм чи ні? Сподіваюся наша стаття допоможе Вам визначитися з вибором, а різноманітність кульок в нашому інтернет магазині, допоможе Вам створити незабутню і емоційно насичену подію.

Купити фольговані кульки можна тут!

фольговані кулі
Повернемося до витоку ...

Щось більш схоже на сучасні латексні кулі вперше створив великий вчений Майкл Фарадей, який відомий як основоположник вчення про електромагнетизм. Цей прекрасний фізик, не спеціально, став творцем такого популярного в усьому світі святкового атрибуту. Фарадей ставив досліди і в них використовував мішки з каучуку, які він склеїв по краях клейстером з борошна, а потім накачав їх газом. Фізик зауважив, що мішки, наповнені газом, набували сили для підйому. Підхопив його ідею і зрозумів, що каучукові кулі можна продати як сувенір або набір для дитячої творчості, талановитий підприємець Томас Ханкок. Продавали їх в наборі і робити їх потрібно було самому. Набір складався з насоса і пляшки з рідкою гумою. Т. Ханкок став першим продавцем повітряних куль і заробив чимало грошей, так як коштували набори не дешево! Звичайно кулі стали дуже швидко популярні і надзвичайно сподобалися дітям. А його співвітчизник Джордж Інграм, трохи удосконалив цей набір і, саме він, зробив кульку іграшкою і забавою, що приносить радість! І ось, каучукова повітряна куля, почала свою довгу подорож по містах, країнах і континентах!

фігурні кулькиБарвиста фольгована куля

Фольговані кульки з'явилися не так давно, але впевнено зайняли свою нішу. Переваг у цих куль маса. Перше і головне - це звичайно їх міцність. Ці кулі виготовлені з нейлону і покриті зверху металевим напиленням. Вони більш щільні, ніж латексні, а значить, чудово тримають повітря або гелій і можуть від тижня до місяця тримати ідеальну форму! Саме тому вони підходять, як самостійний подарунок або доповнення до подарунка. Звідси друга перевага - вони дуже яскраві і красиві, малюнок на фользі виходить блискучим і більш об'ємним. І третє, явна перевага, перед латексними - це те, що вони часто створюються у вигляді фігур і дуже подобаються дітям. Особливо, коли дитина бачить, як улюблений персонаж сам рухається і ходить, пересуваючи картонними ніжками!

Наш інтернет магазин пропонує вам різні фольговані кульки: кулі-цифри, кульки фігурні, з різноманітними героями, ходячі кулі із зображенням улюблених персонажів мультфільмів. Робіть висновки самі. А ми просто рекомендуємо Вам різноманітні барвисті фольговані кулі! Це прекрасний подарунок і відмінна ідея для оформлення, а також незабутні емоції Ваших близьких і щасливі посмішки Ваших дітей!

А ще більше кульок з фольги тут!

Нехай Ваше свято триватме, як можна довше!