Париж в переддень Різдва

творець першої хлопавки

У далекому 1847 чудовий лондонський кондитер Томас Сміт в переддень католицького Різдва гуляв вулицями самого романтичного міста на Землі - Парижа. Нарядні городяни заходили в крамниці і купували ... купували ... купували ...

В Європі на Різдво найпопулярнішим ласощами, традиційно вважалися цукерки, печиво, фігурки всіляких форм і розмірів з марципану. Солодощі, так улюблені європейцями, і понині, приготовані з мигдальною борошна з сиропом - пропонували в найрізноманітніших видах. А паризькі майстра, щоб надати їм вигляду подарунка, стали обертати в красиву папір. Цю ідею Томас з радістю запозичив і вона припала до душі його співвітчизникам. А згодом, через 13 років, він створив іграшку - яка вибухала з шумом, іскрила і всередині мала сюрприз. Так з'явилася перша хлопавка, улюблена багатьма і в наш час.

Пневматична хлопавка

Сучасні хлопавки мають всілякі форми і розміри. А також, головне їх відмінність - наповнювачі. Наш інтернет-магазин пропонує Вашій увазі близько 50 моделей абсолютно безпечних пневматичних хлопавок. Велика розмаїтість наповнювачів і всілякі розміри. У нас Ви знайдете як невеликі хлопавки, розміром 20 см, так і гіганти - 80 см.

 

пневматичні хлопавкиПринцип дії

Пневматична хлопавка абсолютно безпечна і не є піротехнічним виробом! Хлопавка виготовлена ​​з щільного картону, у верхній частині закрита фольгою. У нижній її частині - знаходиться невеликий циллиндр. Щоб привести її в дію необхідно повернути обертову нижню частину по стрілці, яка намальована на упаковці. Стиснене повітря з капсули - зробить хлопок і, наповнювач, прорвавши фольгу феєрично вирветься назовні.

Такі хлопавки можна підривати як в приміщенні, так і на відкритій місцевості. Звичайно, чим більше корпус хлопавки (її розмір в см, вказаний на упаковці), тим більше наповнювача вона містить, і відповідно, тим вище вона стріляє, а конфетті - довше і красивіше кружляють. Великі хлопавки найкраще підривати на повітрі, адже висота пострілу досягає 10 метрів. А всю красу і видовищність цієї дії можна в повній мірі відчути тільки на вулиці. Коли паперові сердечка або зірочки, повільно кружляючи, опадають, обсипаючи все навколо яскравим барвистими конфетті. Дивовижне, прекрасне видовище, яке приводить у захват кожного учасника цього процесу. Більш короткі хлопавки ідеальні для закритих приміщень. Їх можна довірити навіть дітям.

Залежно від того, якого ефекту Ви очікуєте і для якої події Вам потрібні хлопавки - підбираєте необхідний розмір і наповнювач, щоб з його допомогою акцентувати увагу на своїй ідеї.

 хлопавка в дії

У нашому магазині великий асортимент наповнювачів:

  • Конфетті;
  • Серпантин;
  • Грошові купюри;
  • Пелюстки троянд;
  • Метафан;
  • Зірочки;
  • Сердечка.

Так, наприклад, сердечка і пелюстки троянд чудово підходять для весілля або її річниці. Зірочки, серпантин і конфетті для дня народження або корпоративу. А, зменшені копії грошових купюр, дуже сподобаються чоловікові! Сяючий метафановий дощ - обожнюють діти! Будь-який святковий захід стане гучним. Веселим і яскравим якщо Ви використовуєте пневматичні хлопавки!