1 квітня - міжнародний день сміху

1 квітня в ОдесіСкоро 1 квітня, найулюбленіше свято для багатьох. Це день жартів і нескінченних розіграшів; веселий і барвистий парад Гумору в самому оригінальному місті України - Одесі; свято весни і гарного настрою. Коли ж, як ні 1 квітня повеселитися і розіграти своїх улюблених, колег, друзів. У нашому магазині є багато різних атрибутів, які допоможуть Вам підготуватися до свята. В асортименті нашого магазину карнавальна продукція; невеликі сувеніри для подарунків; кулі - смайли; жартівливі дипломи і медалі; дудочки і сурми; хлопавки та конфетті. Ви зумієте організувати велике корпоративне свято і маленьке в колі сім'ї, а також будете найвеселішими і помітними на вечірці в клубі або кафе.

Традиція і особливості святкування в різних країнах світу

Відзначати свято гумору почали досить давно. Його люблять в Європі, США і Канаді, Японії, країнах СНД і Прибалтики, в Англії і Шотландії. Є багато версій звідки прийшла ця традиція. Зупинимося на нашій слов'янській. За язичницькими віруваннями наших предків - 1 квітня прокидався після зимової сплячки дідусь домовик з усім своїм численним сімейством. І прокинувшись, був трохи не в дусі. А тому всіляко пустував, намагаючись насолити всім мешканцям будинку. Тому, його намагалися задобрити, готували йому частування - але це не завжди допомагало на сто відсотків. Комусь більше, комусь менше - але перепадало всім. Було прийнято до дрібних неприємностей цього дня ставитися з часткою гумору. Адже варто було потерпіти всього лише 1 день в році.

В Італії - ця традиція пов'язана з жартівником рибалкою і тому, 1 квітня всі вирізають з паперу фігурки рибок, розфарбовують їх і намагаються приліпити на спину, як можна більшій кількості людей. Відзначають шумно і весело, бо італійці - народ веселий і темпераментний! Цей день так і називається - «Першоквітневий Рибка».

У США - традиція більш серйозна. Корінне населення Америки - індіанці, мали свої вірування і безліч своїх Богів. Саме 1 квітня починався Новий рік і в цей день народилася дуже шанована народом Богиня Сита яка, на відміну від серйозних і гнівних Богів, володіла відмінним почуттям гумору, була завжди весела і незлобива. Новий рік американці святкують, як і ми - 1 січня, але день Сити - став днем ​​гумору, веселощів, вдень дурня.

1 квітня в ІталіїЯпонія - країна, в якій більше відмінностей у всьому. У японців квітень - це місяць в який цвіте сакура, це їх національне надбання і предмет гордості, а місяць цвітіння сакури - найулюбленіший. Але ще з 1 квітня починається новий навчальний рік, а в Кіото проходить щорічний фестиваль столичних танців. Так що Японія теж веселиться, але по - своєму. Діти йдуть до школи, а столиця - танцює.

А ось жителі Туманного Альбіону, знамениті своїм тонким англійським гумором не відстають. Тільки у них є своя версія походження. Вона має скоріше соціальне підґрунтя. Жителі одного села, не захотіли стати підданими Короля і влаштували справжню виставу в стилі театру абсурду. Король побачивши подібне здивувався і вирішив триматися подалі від цих дивних людей. Але є і другий варіант святкування: коли перший день квітня випадав на неділю, в вікторіанські часи було прийнято зрізати перші нарциси і відносити їх до лікарняних закладів, відвідувати хворих і дарувати їм букетики.

А ось волелюбні шотландці - жартують грубо і ... боляче. День іменується «Кукушкін День». Той, кого розіграли носить прізвисько Куку, тобто той, хто не володіє високим рівнем інтелекту ... А також в цей день вітаються стусани, причому ніжністю вони не відрізняються.

Так що пропонуємо відзначити день загальних веселощів з нами!

Більш 460 найменувань з категорії «Карнавальна Продукція» нашого каталогу не залишить байдужими нікого!

день сміхуПеруки, носи, ковпаки, окуляри, маски, всілякі капелюхи допоможуть створити жартівливий образ. А наша чудова фотобутафорія без якої фотографії цього дня будуть веселити Вас ще дуже довго.

Купити фотобутафорію можна тут!

 

А є у нас особлива категорія товарів - це оригінальні сувеніри та подарунки, які Ви зможете вручити членам своєї сім'ї, друзям і колегам по роботі. Ми пропонуємо обрати з нашого каталогу невеликі і доступні за ціною подарунки зі змістом. Близько 70 видів різних медалей різних кольорів, схожих на ордена. Значок з оригінальною або жартівливій написом, красиво прикрашений стрічкою і виглядає як нагородний знак. Такими значками дуже зручно вітати колег або членів своєї сім'ї. Написи на всі випадки життя і для всіх категорій. В день гумору такі подарунки - як не можна до речі!

Купити медалі сувенірні можна тут!

А ось цікава новинка!

Наш магазин напередодні свята жартів і сміху поповнився дипломами в твердій обкладинці, красивого бордового кольору з золотим тисненням. Такий диплом підкреслить всі найважливіші якості і гідності свого володаря. Містять перелік спеціальностей, які отримав нагороджуваний і теплими словами побажання у віршованій формі або з гумором. Тут є, як найпопулярніші так і оригінальні, які підійдуть для такого дня:

  • Диплом клевого рибалки;
  • Диплом вдалого мисливця;
  • Диплом любителя товариша по чарці;
  • Диплом заслуженого товариша по чарці;
  • Диплом коханого і неповторного.

Купити різні дипломи можна тут!

Водійське посвідчення з фотографією та П.І.Б. відомих політиків і героїв серіалів, також підійдуть для сувеніра в такий день. Це буде відмінним подарунком за перемогу в конкурсі.

Дитяче свято або відпочинок з усією родиною або друзями на дачі, прикрасять наші ковпаки, дудочки, перуки, окуляри і капелюхи! Ви можете влаштувати масу спортивних і логічних конкурсів, нагороджувати за них призами переможців і виглядати при цьому смішно і яскраво. А у такому вигляді - прекрасний настрій Вам забезпечено. А вже що говорити про те, які кадри залишаться Вам на пам'ять!

Нехай звучить сміх всюди і виблискують посмішки. Пам'ятайте - Вас можуть розіграти сьогодні! Встигніть розіграти першими!