аксесуари для фотосесій

Оригінальні аксесуари для фотосесій

Скільки знаменних подій нашого життя ми прагнемо зафіксувати на камеру. В пам'яті залишаються всі добрі і світлі спогади, а якщо щось забудеться можна подивитися на фото і освіжити події того дня.

Ювілеї, весілля, народження дитини, перший клас, випускний, вступ до ВНЗ, та багато чого.

Події і дати, які відзначають віхи нашого життя. Зараз можна замовити фотосесію у професіоналів, можна зняти все самостійно маючи ідею і підготувавши всі необхідні аксесуари.

Наш магазин може запропонувати багато чудових аксесуарів для фотосесій! Набори фотобутафоріі допоможуть прикрасити Ваші знімки, Ви зможете приміряти масу образів, експериментувати і веселитися.

Аксесуари на паличках найлегший спосіб отримати велику дозу гумору.

 

аксесуари для фотосесійПерші фотоапарати

Жозеф Ньєпс створив камеру-обскуру і зробив самий перший знімок. Звичайно він дуже відрізнявся від того, що ми маємо зараз. Але все ж саме він вважається першою людиною, яка одержала фотознімок.

У 1865 році фотограф Т. Сеттон винайшов фотоапарат з єдиним дзеркальним об'єктивом і це вже помітно поліпшило результат. А в 1888 році американець Істмен Джон отримав патент і почав виробництво плівки в котушці. А трохи пізніше був створений перший плівковий фотоапарат. Знімки того часу були чорно-білі. Свою компанію автор назвав простим словом, яке читається в усьому світі однаково легко.

Купити аксесуари для фотосесії можна тут!

Так народилася процвітаюча і відома всьому світу компанія «Кодак».

 

 

фотоаксесуариФотоапарат кожному!

Компанія ставила собі за мету зробити доступним фотоапарат для всіх і у неї це вийшло. У 1904 році два французи, брати Люм'єр родоначальники кіно знайшли рішення як зробити знімки кольоровими, придумали кольорові пластини.
У 1898 «Кодак» випустив кишеньковий апарат, який став родоначальником широкоплівочних фотоапаратів.

Слоган компанії звучав обнадійливо: «Ви натискаєте кнопку - ми робимо все інше!».

Талановитий інженер компанії «Кодак» Стіві Сессон, використовуючи напрацювання своїх попередників знайшов спосіб зробити фото цифровим. Його перший апарат нагадував тостер і робив знімки не найкращої якості всього лише 0.01 Мп. Це було в 1975 р

 

аксесуари для весільної фотосесії

Минуло 40 років

Ми стали забувати про плівкові фотоапаратах, звикаємо до цифрового носія, користуємося технічним прогресом. Переглядаємо фото з комп'ютера і майже не друкуємо знімки.

Кожен має камеру або фотоапарат, знімає на планшет або телефон. Ми всі беремо участі в процесі зйомок, отримуємо при цьому задоволення. Соціальні мережі рясніють фотографіями на різну тематику, вдалими і не дуже.

Використовуючи оригінальні аксесуари для фотосесій хорошої якості Ви отримаєте прекрасні знімки.

Купити аксесуари для фотосесій можна тут!

 

 

аксесуари для фотосесіїВесільна фотосесія

Найчастіше використання фотобутафоріі в день весілля. Напевно тому, що це одне з найвідповідальніших і ризикованих подій в нашому житті. Любов - річ не пояснювана і тому емоції цього дня зашкалюють. А ще в цей день відбувається розставання з дитинством і починається нове, доросле життя двох людей, яким належить бути відповідальними по відношенню один до одного і майбутніх дітей.

Тому і рясніють фотографії в день весілля жінками з вусами в коронах і чоловіків з бородами і трубками. А скільки принцес, клоунів, Чаплін і Гитлеров можна на них помітити. Адже повеселитися наостанок - те, що потрібно!

Дуже популярні Мовні хмари, на яких Ви зможете написати оригінальні гасла і фрази. Це картонки у вигляді хмар де Ви зможете особисто внести фрази, які зададуть тон того чи іншого заходу. Такі написи можуть розвеселити будь-кого!

 

аксесуари для фотосесіїНабори для дитячої фотосесії

Аксесуари для дитячої фотосесії будуть необхідними на дні народження, тематичному святі. Малюки дуже люблять перевтілюватися, вони постійно комусь наслідують і прагнуть бути схожими на героїв мультфільмів та казок. Ідея застосування фотобутафоріі допоможе Вам захопити дітей, об'єднати їх і створити серію цікавих фотознімків. Йдучи в гості до друзів з дитиною Ви можете захопити такий набір і дітям буде чим зайнятися, не заважаючи Вам. А, швидше за все, Вам теж так сподобається процес, що Ви не зможете встояти і станете учасником цієї забави.

Купити набір дитячих аксесуарів для фотосесії оптом можна тут!

 

 

 

 дитячі аксесуари для фотосесій

Дитячі тематичні свята

Для дитячого тематичного заходу в стилі піратів ми приготували цікавий набір аксесуарів для фотосесії.

У ньому є все необхідне, щоб відчути себе морським розбійником.


Фотобутафорія пірата:
• Гачок на руку
• Кинджал
• Бомба
• Трубка
• Накладка на око
• Вуса
• Борода
• Піратські капелюхи
• Підзорна труба

З таким набором вечірка в стилі корсарів доставить масу задоволення її учасникам. Знімки будуть оригінальними і веселими.

аксесуари для фотосесій

В асортименті нашого магазину є невеликі набори від 6 предметів, до середніх. Вони складаються з 13 і 15 предметів. Всі зроблені з якісного кольорового картону на дерев'яній паличці.

А також набір для галасливої ​​і великої компанії в якому 28 предметів. З ним Ви зможете приміряти масу образів, кожен спробує побути кимось іншим, поміняти стать або стати героєм книг. Вийдуть цікаві незабутні знімки.

День народження, весілля, ювілей, вечірка або будь-яке інше свято наповниться гумором, веселою метушнею і об'єднає всіх присутніх. Фотобутафорія тільки набирає обертів в нашій країні. Ви можете стати першими в своєму місті, хто запропонує цей аксесуар!

Застосовуйте аксесуари для фотосесій і відпочивайте весело!