1 червняПерший день літа - День Захисту Дітей!

Вперше про створення такого свята задумалися ще в 1925 на міжнародному з'їзді в Женеві. Після Великої Вітчизняної війни дата проведення такого дня була затверджена жіночим комітетом на конгресі в Парижі. Мудрі жінки вирішили піклуватися про права і свободи найменших мешканців нашої планети. Розробляти закони і стежити за тим, щоб права дитини не обмежувалися. А також, щоб діти народжувалися без всяких перешкод.

З 1950 року у всьому світі перший день літа міцно асоціюється з днем ​​Захисту Дітей.

 

 прапор дня захисту дітейПрапор - символ миру

У свята є свій прапор, який дуже символічно підкреслює мир та рівність, процвітання і народження.

У центрі зеленого поля, яке позначає гармонію і родючість - знаходиться наша блакитна планета Земля. Вона нагадує, що це загальний наш будинок, який є місцем проживання всього людства. А різнокольорові фігурки чоловічків, які взялися за руки, говорять про те, що ми всі рівні і повинні жити в мирі і дружбі.

Мета свята - привернути увагу дорослих до проблем дітей. До охороні здоров'я, освіті, фізичному і духовному вихованню майбутнього покоління. Звичайно ж згадати про те, що у них є свобода вибору: в релігії, освіті, відпочинку і дозвілля, право вибору професії і захоплення. У молодшого покоління є чітко визначені конституцією права.

Купити різноманітні повітряні кулі для свята можна тут!

 

день захисту дітейМіські заходи

У цей світлий, сонячний день - ми, дорослі, можемо і повинні влаштувати чудове свято дитинства.

У всіх містах нашої країни пройдуть концерти, змагання, кінопокази, виставки.

Концерти на головній площі і в парках, Будинках Творчості і Культурних Центрах - традиційно заплановані заходи для дітей.

Кожна дитина зможе намалювати на асфальті крейдою барвисті картини дитячого щастя. Діти малюють яким вони бачать світ, маленькі і великі копії прапора, дружні сім'ї, улюблених тварин.

Красиво прикрашені сцени, виступи артистів, співаків і аніматорів, веселий дитячий сміх і маленькі довірливі рученята в великих батьківських - ось таким повинно бути це свято.

Прикрасити захід фольгированную кульками легко!

 

дитячі малюнки 1 червняВсе для дітей!

Благодійні організації, фонди та меценати часто, прагнучи поліпшити становище дітей-інвалідів або сиріт організовують для них цікаві заходи, розважальні концерти та конкурси. Дарують подарунки і передають необхідне обладнання для навчання, оздоровлення або реабілітації дітей, які потребують допомоги.

Кожен з нас може приєднатися і надати посильну допомогу підростаючому поколінню.

Безліч ошатних, усміхнених дітей з батьками, бабусями і дідусями відвідають запропоновану ним насичену програму, щоб з'єднатися в єдиному пориві добра і любові до маленьких непосид.

 

кульки для дитячого святаМи готові допомогти

У нашому магазині Ви легко знайдете все, що так необхідно для гарного і яскравого свята, присвяченого дітям.

Величезний вибір повітряних куль не залишить нікого байдужим, а якщо вставити в кулю світлодіодний модуль, то він стане яскравим світлячком і подарує дитині багато приємних миттєвостей. А запуск в небо небесного ліхтарика разом з друзями або батьками - це просто феєрія емоцій! Або сяючий в темряві неоновий браслет - да какой дитина про нього не мріяв?

Обирайте те, що люблять Ваші діти і нехай вони отримають райдужний віяло вражень, адже це їхнє свято!

Купити неонові браслети і аксесуари можна тут!

 

Ми готові запропонувати:

 • Повітряні кулі різних кольорів і розмірів, різноманітних форм і малюнків
 • Блискучі кульки з фольги з героями і у вигляді фігур
 • Небесні ліхтарики
 • Кульки що світяться в темряві
 • Палички, щоб дарувати кульки дітям
 • Декоративні стрічки, щоб пов'язувати кулі
 • Сяючі палички та браслети неонові
 • Брелоки і значки для нагородження в конкурсах
 • Одноразовий гарний посуд для закусок на повітрі і трубочки для напоїв
 • Різні аксесуари для тематичних свят
 • Подарункові пакунки.

Все це і багато інших цікавих товарів для свята за дуже привабливими цінами Ви знайдете на сайті. Ми із задоволенням допоможемо Вам в оформленні замовлення і доставимо його якомога швидше, щоб разом з Вами прикрасити такий прекрасний день.

Давайте влаштуємо дітям справжнє свято любові, турботи і спілкування. Адже в суєті нашої боротьби не простого часу, ми стали так мало приділяти їм уваги. А це єдине, що насправді так важливо для них! І нехай свято уваги і турботи не припиниться ніколи!

Будуть щасливі наші діти - буде щасливий весь світ! Адже вони є - світ!