Україна - багатонаціональна держава. На території нашої країни проживають представники різних національностей: білоруси, молдавани, росіяни, поляки, болгари, греки, угорці, татари.

Україна день містаДень міста - масштабна подія!

На території нашої країни близько 450 міст. Кожен житель любить своє місто і з задоволенням відзначає день народження своєї малої батьківщини. Як правило, в такий день організовуються паради, відкриття пам'ятників і меморіалів, ярмарки та концерти, спортивні змагання і марафони. Вшановують почесних жителів міста, кращих спортсменів та учнів, молодят і багатодітні сім'ї.

Місто красиво прикрашають до святкової дати, особливо центр, де пройдуть основні заходи. Наш магазин пропонує Вам велику кількість повітряних куль для оформлення сцени, площі, запуску їх в небо.

Кульками можна торгувати в людних місцях, адже батьки з дітками будуть гуляти. Особливо сподобаються дітям фольговані кулі з героями і прекрасні фігури улюблених персонажів з казок і мультфільмів. До таких куль є спеціальні палички з тримачами. Надути їх Вам допоможуть красиві насоси відмінної якості або електричний компресор.
Купи фольговані кулі в асортименті оптом можна тут!

 

День містаВаш День міста

Всі міста намагаються відзначити цю подію з розмахом, весело і оригінально.

Як правило, в нашій країні, ця дата збігається з днем ​​Святого або з датою звільнення від німецьких окупантів. Майже всі дні міста випадають на весну, літо і початок осені.

23 серпня - день Харкова!

Столиця Слобожанського краю була звільнена від німецьких військ 23 серпня 1943 року.

Саме цей день став днем ​​міста, так як Харків дуже сильно постраждав під час Великої Вітчизняної війни, звільнявся двічі, був частково зруйнований, але вистояв. Цю знаменну дату обрали для святкування.

А засноване наше місто в 1653 році. В цьому році місту виповнюється 363 роки!

На площі Свободи пройде парад підприємств і організацій, вшанування почесних людей городян, привітання від адміністрації і саме довгоочікуване дійство для молоді - святковий концерт та феєрверк в завершенні цього прекрасного дня. Обов'язкове покладання квітів на меморіалі Слави. На згадку про тих, хто подарував нам мирне і прекрасне місто. Місто студентів, науки, культури і видатних особистостей.

А ось прекрасне місто Львів, який вважає своїм покровителем святого Юрія, відзначає свій день 7 травня. Це день Святого Юрія.

Київ - 28 травня.

Харків і Луганськ - 23 серпня.

28 серпня свято в багатьох містах Донецької області: Стаханов, Макіївка, Донецьк, Торез, Шахтарськ, Горлівка. А також Рівне, Тернопіль, Димитров та Нововолинськ.

1 вересня - Файне місто-герой і столиця гумору, Одеса, відзначає свій день.

3 вересня - Біла Церква, Вінниця, Суми і Шостка.

 

кульки на день міста

Ми допоможемо все оформити в кращому вигляді!

Наш магазин вітає Вас з наступаючим днем ​​Вашого міста і пропонує використати залишившийся до цього дня час для подорожі по нашому інтернет-магазину.

У ньому ми знайдете все необхідне, для того, щоб прикрасити це свято і розфарбувати яскравими фарбами своє улюблене місто.

Шовкотрафаретний друк на кулях
Особливе місце в нашому асортименті займають кулі з печаткою - шовкографія.

Це дуже древній вид друку, відтворений в промислових масштабах зовсім недавно. Малюнок або напис наноситься на надуту кулю. Потім малюнок підсихає, кулю здувають і упаковують. Завдяки цьому засобу фарба наноситься досить товстим шаром від 10 до 1000 мкм. Вона довго тримається і не розтріскується після збільшення кульки.

Чим більше печаток - тим вище вартість кулі. Але саме таке нанесення дає якість малюнка, яке хочеться бачити в святковій атмосфері.

На наших кулях з шовкотрафаретною печаткою є 2 друку. Тобто малюнок з обох сторін кулі. Ними можна прикрасити цю подію і випустити їх з сітки, запускаючи в небо або в зал.

 

кулі патріотичний жовті і блакитні

Асортимент величезний!

Кулі з написами спеціально для такої події:

  • «С днем ​​города!»
  • «З днем ​​народження!»
  • «З днем ​​міста!»
  • "Я люблю Украину!"

Куля «Патріот!» - всі кулі цієї серії блакитні або жовті з національною Українською символікою, прапором, гербом. Або кулі з тризубом.

Спробуйте якісні кульки національних кольорів, і вони Вам точно сподобаються!
Величезний вибір повітряних куль для оформлення і торгівлі в святковий день Ви знайдете у нас в каталозі.

Купити кульки з написами оптом можна тут!

 

кулі для дня містаПовітряні кулі з латексу і фольги

Кулі з малюнками - фольговані і латексні кульки з різними малюнками. Популярних героїв казок і мультфільмів. Метелики, квіти, ромашки. Прекрасно виглядають прозорі кулі з нанесеним малюнком королеви квітів - троянди.

Кулі у вигляді сердець - дуже красиво виглядають, коли, надуті гелієм, будуть у великій кількості відпущені в небо городянами. Немов визнання в любові рідному місту і своєму краю. На знак подяки тим, хто будував це місто, мріяв, любив і жив до Вас і буде жити після Вас.

Гіганти - величезні кулі, за допомогою яких можна створювати майданчики для фотосесій і кулі з сюрпризом.

Асорті - упаковки зі ста куль різних кольорів, що створюють яскраві композиції. Їх можна випускати в небо, як кольорову хвилю радості і надії.

Кулі для моделювання - ці дивовижні тонкі кульки допомагають створювати прекрасні фігурки тварин, квіти, створюють дрібні деталі на великих аерофігурах.

Лінколуни - створюють прекрасні композиції, завдяки додатковому хвостику їх легко зв'язати між собою.

Купити повітряні кулі для свята оптом можна тут!

Фольговані цифри золотого, срібного, червоного, блакитного і рожевого кольору допоможуть створити дату, яка буде показувати рік заснування Вашого міста, поточний рік і кількість років Вашого міста.

Цей день стане прекрасною подією для жителів міста, час для сім'ї та друзів. Хтось із Вас зможе отримати хороший прибуток в цей день.

Замовте заздалегідь потрібний Вам товар і високих Вам доходів!

До зустрічі в нашому магазині!