Кошик
1446 відгуків
+380503036030
+380683176581
+380931701654

1 вересня - час готуватися!

1 вересня - час готуватися!
1 вересня – День знань!
У перший осінній день всі учні і студенти, ошатно вбрані, знову збираються відкрити гостинні двері рідної школи або Вузу. Цей сонячний день починає відлік нового навчального року. Найбільш зворушливі і урочисті у цей день ті, хто вперше переступить поріг навчального закладу – першокласники. З батьками, букетами квітів, на нову дорогу в життя вступають малюки.
Підібрати товари для 1 вересня можна тут!
прикрасити кульками 1 вересня
Ми знаємо, як важливий цей день в їх житті

Як красиво оформити шкільний двір, клас і прикрасити урочисту лінійку, на якій пролунає перший дзвінок.

У нашому магазині Ви знайдете все саме необхідне для цього дня:

Трохи з історії
До 1917 року утворення було платним і не обов'язковим. Лише після революції стало можливим вчитися кожній дитині.
День знань отримав такий статус в 1984 році.
У перший день вересня проводиться лінійка і звучать напутні слова від директора і почесних гостей. Учителі зустрічають своїх першокласників і проводять перший у їхньому житті урок – «Урок Миру».
перший дзвінок
Японія

Країна високих технологій, де навчанні відводиться дуже важлива роль, діти починають вчитися 1 квітня.

В місяць, коли настає весна і починає цвісти символ країни Висхідного Сонця, сакура – починається навчальний рік.

Лінійка тільки для першокласників, у них в цей день проходить знайомство з учителем і школою. Учитель розповідає про те, що необхідно придбати для майбутніх занять та діти йдуть додому. Через тиждень, зібравши все необхідне вони почнуть займатися.
Навчальний рік поділяється на три симестра. В класах по 35-40 учнів. Шкільна форма є тільки в приватній школі, а в державних-обов'язковим є тільки головний убір з емблемою школи.

1 вересня
Німеччина

Існує особлива німецька традиція для першокласників. До неї перед початком занять готуються всією родиною. Вирізають, фарбують, розфарбовують і клеять – кульок. Так, саме так називається барвистий пакет, в якому лежать солодощі, канцелярське приладдя або маленькі подарунки. Першокласник на перерві зможе відкрити свій кульок і скористатися його вмістом.

Початок навчального року в Німеччині у всіх земель своє. Зазвичай, коли спадає спека починають заняття. Першокласники проходять певну перевірку знань та медичне обстеження, після чого комісія вирішує допускати дитину до школи або він піде в наступному році.

У свій перший день вони знайомляться з учителем та школою, а також відвідують урок 3-4 класу, щоб на власні очі побачити яким вони стануть через кілька років і як проходять уроки.

прикрасити школи на 1 вересня
Ізраїль

Починається навчальний рік 1 вересня. Всі йдуть в школу, розташовану на території свого району. І лише після закінчення молодшої школи, дитина може перейти в іншу школу, якщо його не влаштовує ця.

Урочиста лінійка починається відразу після першого уроку. Всі першокласники отримують повітряні кулі, на яких пишуть свої бажання. На завершення лінійки вони відпустять свої кульки з мріями в небо.
В ізраїльській школі немає роздягалень та їдальні. Їжу, діти беруть з собою з дому, а якщо у цей день буде урок фізкультури, то вони зразу приходять в спортивній формі.

Купити кулі шовкографія " 1 вересня!" оптом можна тут!

1 вересня куля сюрприз
США

У цій країні демократія і у виборі дати початку навчального року. Кожен штат сам вирішує, коли дітям йти в школу. Вони призначають будь-яку дату з середини серпня по середину вересня. Стандартів навчання немає, обов'язкової програми і підручників теж.

До учнів початкової школи дуже трепетне ставлення, їх балують і намагаються все викладати в грі, оцінки звичайно не ставлять. Батькам пишуть коментарі і все.

Знаменитий жовтий автобус забирає дітей по всій країні від дверей будинку до дверей школи. У нього на дорозі свій особливий статус – адже він везе дітей

Купити все для кульок оптом можна тут!

Індія В Індії шкільний вік найменший. Діти з 4 років починають ходити в школу. Хоча держава ще не вирішило питання з загальнодоступним і обов'язковою освітою, державні школи переповнені. В класах по 45-50 дітей.
Не всі індійці охоче віддають дітей до школи, бідні сім'ї відправляють дітей на роботу. Їм доводиться з раннього віку добувати свій шматок хліба і допомагати сім'ї. А ось в престижних приватних школах навчаються тільки діти забезпечених батьків. Рік у такій школі коштує не менше 2000 у.е.
В індійській школі рік починається у квітні потім перерва в самий жаркий місяць, а також на час сезону дощів. Канікули тривають з травня по червень і знову за парти.
Жодної святкової атмосфери для школярів немає, звичайний навчальний день. Вдома, за бажанням, батьки для своїх першокласників можуть влаштувати свято.
Ось так пройде цей день в світі. А яким він буде для Вас?
Замовте цікавлять Вас товари заздалегідь, і ми разом розфарбуємо яскравими фарбами перший шкільний день в Україні!
Інші статті
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
Контакти
Компанія "Party Stuff"
https://t.me/partystuffParty Stuff🎈
Отдел продаж
УкраїнаХарківська областьХарківпроспект Людвіга Свободи, 31
+380503036030ViberVodafone
+380683176581Киевстар
+380931701654Life