Щороку ми відзначаємо свій день народження. Хтось пишно і шумно, хтось в колі сім'ї та друзів. Ми стаємо на рік старше, мудріше і досвідченіше.

Особливо важливо для нас влаштувати гарне свято своїм найулюбленішим - нашим дітям! Адже вони так його чекають, будують плани, мріють, як отримають довгоочікуваний подарунок, як зберуться їхні друзі, з'являться аніматори і почнуться веселощі!

 

свічки в торт

Існують речі, настільки звичні, що ми навіть не замислюємося чому робимо саме так, а не інакше. Прекрасні традиції, які мають давнє коріння овіяні легендами та міфами. А що є реальністю - вирішувати Вам.

Купити свічки для торта оптом можна тут!

Наш магазин наповнений різноманітними товарами для свята. Особливо багато товарів для наших улюблених дітей!

Цілі лінійки товарів для тематичного дня народження в стилі персонажів популярних мультфільмів.

Барвисті кульки різних розмірів і форм: з малюнками, написами, героями. Фольговані кульки у вигляді фігур і цифр і звичайно ж, свічки в торт. Адже дня народження без іменинного торта не буває.

Наші малюки найбільше люблять солодке і саме для них ми обираємо і замовляємо прекрасні творіння кондитерів. А ось задути свічку і загадати бажання, а потім насолодитися смаком святкового торта - це довгоочікувана подія. Винуватцю торжества потрібно задути всі свічки, щоб рік був вдалим. Зараз, дуже часто, дитячі свята прикрашають капкейками і кексами, кейкпопсами і мафінами. Вони невеликої форми, ефектно виглядають і всередину так само ставляться свічки для торта.

 

свічки для торта

Задути іменинні свічки
Вважається, що запалювати свічки в день народження почали стародавні греки. На честь дочки верховного Бога Зевса. Народжена від Богині Літо - Артеміда, була дуже хороша собою, струнка і відважна.

Богиня полювання з сагайдаком стріл і луком, її завжди супроводжують німфи. Вона не давала спуску своїм ворогам, її стріли з високою точністю вражали противників. Артеміда вважається покровителькою всіх породіль, символізувала родючість землі, давала щастя в шлюбі і довголіття.

Купити свічки для торта оптом можна тут!

Кожен шостий день місяця греки несли в храм до дня народження Богині коржі круглої форми з меду, вони символізували повний Місяць. У неї вставляли свічку, вона уособлювала собою місячне світло. Адже Артеміда - Місячна Богиня. Греки дуже шанували славну мисливицю. Коли свічку задували, то димок ніс в небо людські молитви, богиня могла почути їх і допомогти.

 

свічки для тортаТрадиція сподобалася і зміцнилася!

Ми із задоволенням купуємо свічки і вставляємо їх у святковий торт, щоб загадати бажання. Зараз величезний вибір і ми можемо підібрати те, що нам найбільше підходить.

Можна обрати у вигляді фігурок, персонажів або просто кольорові тонкі свічки за кількістю років. А також поставити свічку цифру, а поруч кілька фігурок або букви «З днем ​​народження».

У нашому магазині Ви знайдете велику різноманітність свічок для торта.

 

 


Наш асортимент:

  • Тонкі
  • Кручені
  • Букви
  • Зірочки
  • Спіральки

Дітям дуже сподобаються у вигляді улюблених героїв:

  • Міккі Маус
  • Вінні Пух
  • Спанч Боб
  • Тачки

А самим маленьким сподобаються набори, що складаються з 4-6 свічок фігурок: качечки, паровозики, смайлики в ковпачках, ведмедики.
Для дня народження хлопчика підійдуть мотоцикли, тачки, паровозики, Міккі і Вінні Пух на мотоциклі, гоночні машинки, футбольні м'ячі.

 

Наші свічки для торта відмінної якості. Кожна свічка в щільній індивідуальній упаковці. При їх виготовленні використовується тільки харчовий парафін.

Свічки мають маленькі пластикові підставки і тому вони не забруднять випічку. Їх легко дістати з торта або кексу.
Великий асортимент свічок для торта Вас здивує і порадує іменинника!

Будьте з нами, Ваш PartyStuff!