Твістінг - мистецтво створювати різні фігури з довгих, щільних кульок КДМ. Абревіатура розшифровується дуже просто - кулі для моделювання.

Ці кульки з'явилися відносно недавно - в кінці 20 століття. Чимало часу пройшло, перш ніж їх виробництво було вдосконалено. Адже вимоги до їх якості досить високі - висока пластичність і міцність. Зараз є кілька компаній, які є лідерами у виробництві кульок цього виду.

кулі для твіістінгакульки КДМкульки для Твістінг

 

куля конструктор КДМ

Хто перший?

Американка Дарлен Дікстра першою стала проводити майстер-класи, де наочно демонструвала, як працювати з кулями. На основі її уроків в 1985 році була влаштована перша виставка, де демонструвалися чудові фігурки з кульок-ковбасок.

На що звернути увагу при виборі?
Якщо Ви вирішили навчитися скручувати забавних звірів, то професіонали рекомендують купувати упаковки з 100 куль асорті відтінку пастель.

Саме такі упаковки мають найбільш прийнятну ціну. У них кілька кольорів і Ви можете створювати різні композиції, підбираючи потрібну колірну гамму.

Найлегше працювати з відтінком пастель - це яскраві і м'які кулі, зручні в роботі. Ідеальний вибір для тих, хто вперше пробує себе в Твістінгу.

Купити кулі КДМ оптом можна тут!

Для новачків випускаються набори, що складаються з 10-20 штук, в комплекті йде насос. Але ми не рекомендуємо зупинятися на цьому варіанті.

По-перше - чим більше кульок в пачці, тим дешевше їх ціна. А такий набір виходить зовсім не дешевий. Тим більше, що якість матеріалу не найкраща. Ці набори виробляють, як правило, невідомі компанії. Поки Ви навчитеся з ними працювати, не один шар лопне. Так що, чим більше одиниць в упаковці - тим дешевше кожна одиниця. І є на чому вчитися.

 

шары для твистинга

Твістінг обожнюють діти
З огляду на те, що розвивати дрібну моторику дуже важливо саме в дитячому віці, такий продукт часто беруть, щоб грати з дітьми.

Малюки дуже чекають появу казкових персонажів і тварин. Це прекрасне проведення часу, яке ще й дуже корисно.

Купити кулы конструктор КДМ оптом можна тут!

Запрошуючи на день народження дитини аніматора, який володіє мистецтвом Твістінг - Ви подаруєте дітям прекрасні миті. Під керівництвом наставника вони навчаться скручувати фігури і чудово проведуть час. Відмінно повеселяться і кожна дитина буде зайнятий цим захоплюючим процесом!

 

 

Чому КДМ не літають?

Все дуже просто! Ці кулі відрізняються більшою щільністю ніж звичайні повітряні кульки і, відповідно, більш важкі. А коли збирається вся фігура, то її вага досить важка для гелію. Ця особливість і не дозволяє наповнювати конструктор КДМ гелієм.

 

куля конструктор КДМ


Наш асортимент

У нашому магазині великий вибір цих дивовижних кульок.

Ви можете обрати якийсь певний колір або набір Асорті.

Також необхідний високоякісний насос, адже надувати КДМ ротом зовсім не просто. Купити якісні насоси оптом можна тут!

А для тих, хто є професіоналом в твістінг або аеродизайну ми рекомендуємо заглянути на сторінку з електричними компресорами.

У нас представлено кілька цікавих моделей, які стануть Вашими надійними помічниками в такому красивому і позитивному бізнесі. З ними так просто створювати шедеври!

 

фігурки з кульок КДМЗ чого почати новачкові

Обов'язково подивіться навчальні відео, як правильно працювати з кульками. Є багато правил, тонкощів і секретів.

Правила, які не варто порушувати!

1. При надування КДМ обов'язково залишайте не надутий хвостик.

2. У горловини робиться вузлик. Далі - тільки скручування.

3. Починається моделювання від горлечка в сторону хвостика.

4. Скручування відбуваються при поверненні кулі в протилежні сторони, за принципом «віджимання білизни».

5. Робиться поворот не менше ніж на 360 градусів і тільки в одному напрямку.

6. Готові бульбашки тримаємо в руці.

 

Варто потренуватися, подивитися майстер-класи і у Вас почнуть виходити квіти, букети та звірі. Це цікаве заняття захопило багатьох. Проводяться навіть чемпіонати з Твістінг і виставки готових робіт.

Удачі Вам і терпіння в освоєнні нових вершин!
Для багатьох ця справа стала не просто захопленням, а бізнесом. А може бути і Ви з їх числа?

Наш магазин може запропонувати професіоналам великий вибір куль з латексу і фольги, а також всі необхідні інструменти для Вашої роботи в розділі «Все для кульок». Будьте з нами і не переставайте творити.

Ваш PartyStuff!