19 січня віруючі християни всього світу святкують Хрещення, яке прийняв Ісус Христос на річці Йордан від Іоанна Хрестителя.

Ця подія дала початок християнської ери і провело межу між Старим і Новим Заповітом. З того часу ми набагато більше знаємо про життя і вчення Христа, ніж до цієї дати.

Як вода стала святоюХрещення на річці Йордан

У цей день Дух Божий зійшов на нього у вигляді голуба, під час молитви і почувся голос і Господь сказав, що це син його. І сьогодні, повторюючи обряд, його проводять священнослужителі.

Особливо, віруючі прагнуть потрапити до Ізраїлю, на Святу річку Йордан. Де пророк Іоанн, хто вірує в прихід месії, хрестив сина Божого Ісуса. Цей обряд є символом відмови від Диявола і віри в Творця, відбувається очищення від усіх гріхів.

Водохресна вода набуває могутню силу. Після Літургії проводиться обряд, і вода отримує особливі властивості. Освячена цього дня, вона приймає Дух Святий і набуває цілющої, чудодійної сили.

Купити фольговані зірки оптом можна тут!

 

Водохресна вода - має ідеальну кристалічну решіткумолекула водохресної води

По всій планеті Земля 19.01 структурується вода. Саме ця якість робить її цілющою, очищає і зміцнює Дух і Тіло. Вона залишається свіжою і чистою дуже довго. Її використовують для різних цілей, дбайливо зберігають весь рік.

З її допомогою:

  • Кроплять житло.
  • Господарські будівлі та худобу.
  • Очищаю предмети.
  • Додають в їжу і питво.
  • Дають випити хворим.


Звичаї свята

Хрещення ГосподнєЗа тиждень до цього дня віруючі дотримуються суворого посту і готуються до обряду.

Йдуть на службу, після освячення - зануритися в купіль за прикладом Христа і набирають воду. Освячують будинок, умивають дітей, обов'язково випивають кілька ковтків і поять домашніх тварин. Доброю справою вважається поділитися водою з близькими, людьми похилого віку, сусідами, які не могли набрати собі в джерелі. Адже робити добрі справи в святий день неодмінна умова для віруючої людини. Будинки сім'я і рідні збираються за накритим столом, вітаючи один одного.

У нашому магазині є прекрасні фольговані кульки у вигляді зірок, які допоможуть прикрасити це свято.

Купити фольговані кульки оптом можна тут!

 

 

 

Водохресні купання в купеліНародні прикмети

Хреститися в цей день - на щастя.
Одружитися - довге і щасливе сімейне життя.
Якщо погода сонячна і суха - такий і буде залишок зими.
Якщо немає опадів в цей день - літо буде посушливим.
Якщо мете заметіль - таким буде січень і лютий.

 

У цю ніч відкриваються небеса. Тому Ваша молитва долетить до Господа нашого. Обов'язково попросіть його про найважливіше і подякуйте за все, що у вас вже є.

Зі святом! Миру і добра Вам! Ваш PartyStuff.