Дуже часто такі торжества як День народження прикрашає святковий феєрверк. Дивовижний фонтан з іскор викликає цілу бурю емоцій у іменинника і його гостей. Для того щоб влаштувати феєрверк, не виходячи з дому, Вам допоможуть феєрверки для торта. Фонтани відмінно підійдуть для подачі торта в приміщенні, так як після використання вони не залишають диму і можна сміливо продовжувати святкування!

Купити феєрверки для торта оптом можна тут!

 

 Фонтан для тортаЯк це працює?

Зовні феєрверки для торта ні чим не відрізняються від тих, які влаштовують на відкритих майданчиках з використанням серйозної піротехніки. Однак, ці малятка навряд чи можна назвати атрибутом піротехніки, так як для такої прикраси торта характерна відносно невелика температура горіння. Всі частинки, що створюють ефект, згоряють ще в повітрі, тим самим забезпечуючи не тільки безпеку використання, а й впевненість в тому, що підлога, одяг і сам торт НЕ будуть зіпсовані. Висота стовпа фонтану становить приблизно 30-50 сантиметрів, а кілька хвилин горіння вистачить, щоб намилуватися і загадати бажання.

 

 

Фонтани для торта

Що пропонуємо ми?

Щоб прикрасити ваш святковий торт холодним фонтаном, ми радимо заглянути в нашу групу товарів феєрверки для торта. На Ваш вибір ми пропонуємо класичний білий феєрверк, який ідеально підійде для будь-якого торжества і додасть нотку урочистості. Також оригінально буде виглядати феєрверк з кольоровим полум'ям.

У нашому асортименті Ви зможете знайти:

  • Феєрверки для торта з кольоровим полум'ям
  • Феєрверки для торта з білими ковпачками
  • Холодний фонтан зірочки
  • Феєрверк новорічний

 

 

 

 

Феєрверки для торта

Ми пропонуємо Вашій увазі феєрверки фонтани різної довжини:

  • 10 сантиметрів
  • 12 сантиметрів
  • 15 сантиметрів
  • 18 сантиметрів

Відповідний розмір фонтану для торта може варіюватися в залежності від вашого уподобання або розміру торта. Але, що б Ви не обрали, будь-який феєрверк ознаменує собою кульмінацію святкування.

Купити феєрверки для торта оптом можна тут!

 

Фонтан для тортаЧому варто їх вибрати?

Феєрверки для торта вже давно не новина, але незважаючи на це, вони залишаються дуже вдалим вибором для тих, хто хоче прикрасити своє свято іскрами і створити справжню атмосферу свята.

Будь іменинний пиріг, прикрашений феєрверком, буде приємним сюрпризом для іменинника, а стовп палаючих частинок буде красиво висвітлювати темну кімнату, створюючи особливу пелену чарівництва. Також цей варіант підійде в тому випадку, якщо торт не дуже великий і немає можливості розставити свічки, які відповідають кількості років іменинника. І навпаки, цей же варіант підійде в тому випадку, якщо винуватця торжества немає як такого. Наприклад, такі прикраси дуже часто використовуються на корпоративах і інших святкуваннях.

Невід'ємним атрибутом фонтан для торта став в рамках святкування весілля, так як весь цей день просто наскрізь просякнутий урочистістю і любов'ю. І саме момент, коли виноситься весільний торт є заключним, а тому такою значущою. Весільний торт, прикрашений феєрверком, виглядає чарівно, привертаючи увагу всіх гостей і самих молодят.
Більше весільних товарів Ви можете знайти тут!

 

Ми розуміємо, як сильно кожен з вас бажає прикрасити своє свято і зробити його незвичайним, саме тому ми відправляємо товар п'ять разів на тиждень, в будь-який куточок України. Ми будемо раді доставити Ваше замовлення в термін!

Наш магазин надає широкий асортимент товарів, які допоможуть зробити кожен Ваш свято особливим і незвичайним! Ми завжди раді допомогти Вам у створенні відповідної атмосфери.

Ваш PartyStuff!