Людям, які оформляють різні заходи та урочистості, добре відома проблема нестачі часу, так як для того щоб прикрасити свято потрібно підготувати декорації. Найчастіше оформлення кулями передбачає тривале надування, а потім розвішування кульок або формування різних фігур. Компресор для куль стане кращим другом в оформленні, так як він зможе істотно скоротити час надування куль.

 

Компресор для куль
Як правильно використовувати?

Такий портативний помічник дуже простий і нехитрий в своєму використанні. На компресорі є один або два клапана, на які надягають кулі, кнопка включення і виключення, для деяких позицій в наборі також представлені насадки різних розмірів. Кнопку включення слід натискати, як тільки кулька буде закріплена на насадці, і кнопку вимикання, коли кулька придбав потрібну форму і об'єм.

 

 

 

Компресор для кульЩо пропонуємо ми?

У нашій групі товарів Компресори для куль кожен зможе знайти підходящий варіант. Ми гарантуємо якісний збір наших компресорів і хорошу продуктивність роботи. Компресори оснащені ручкою, що робить їх дуже зручними для транспортування. Також всі компресори мають довгий шнур, який дуже компактно поміщається в спеціальне відділення. Середній розмір компресора коливається від 10-20 см. В нашому магазині представлені позиції з однією або двома клапанами. Варіант з одним клапаном підійде для оформлення менш великих урочистостей. У той час як для створення фігур, арок і іншого ми рекомендуємо помічника з двома клапанами, таким чином, Ви зможете надувати дві кулі одночасно, чим зможете скоротити час своєї роботи.


Купити компресори для куль оптом і в роздріб можна тут!

 

Компресор для кульЯк це працює?

Апарат для наповнення куль має два режими роботи:

  • Імпульсивний
  • Безперервний

Ми розповімо про кожен докладніше.

Імпульсивний - повітря подається з натисканням на клапан. За допомогою такого режиму можна надувати один або більше кульок одночасно або ж по черзі.

Безперервний - повітря подається після включення без перебоїв. Використовуючи такий режим дуже зручно надувати кульки з великим об'ємом.

 

Компресор для куль

Для яких куль підходить?

Залежно від виду компресора, варіюється його здатність надувати кульки різного діаметру. Використовуючи різні насадки, Ви зможете надувати кульки від 8 дюймів до 31 дюйма. Швидкість надування кульки 8 дюймів становить 1,9 секунди, а швидкість надування кулі в 31 дюйм відбудеться через 12,4 секунди.


Купити компресори для куль оптом і в роздріб можна тут!

 

 

 

Компресор для кульУ чому перевага?

Маючи такого маленького помічника, підготовка до будь-якого свята стане набагато простіше, а найголовніше швидше! Ви заощадите не тільки свій часу, але і сили, витрачені з використанням ручного насоса. Такий малюк дуже портативний і не займає багато місця, його вага дозволяє спокійно транспортувати його з собою.

У комплекті є різні насадки, які дозволять Вам працювати з різними розмірами куль. Не менш важливим фактором є те, що він вкрай тихий - всього 85-90DB. Працює він від звичайної розетки, потужністю в 220V.

 

 

 


Ми завжди готові допомогти Вам у створенні свята саме тому ми пропонуємо Вашій увазі кращі товари за приємними цінами! Для постійних клієнтів у нас діє приємна система знижок. Ми співпрацюємо з кращими компаніями доставки і тому можете бути впевнені, що Ви отримаєте свій товар в строк!

Наш асортимент товарів порадує Вас різноманітністю, подарувавши Вам можливість вибрати саме те, що підійде для Вашого свята!
Завжди раді допомогти Вам у створенні святкового настрою!

Ваш PartyStuff!