Неонові браслети - одні з найзагадковіших аксесуарів дитинства. Хто не просив маму купити цю дивовижну річ, щоб потім завішуватися цими кільцями з ніг до голови? Це неонове свічення завжди виглядає загадково і надає відчуття якоїсь таємничості, адже світло, яке вони випромінюють, дуже м'яке і створює гарний серпанок світла. Зараз влаштувати своїй дитині чудове свято з використанням неонових аксесуарів простіше простого, загляньте в нашу групу товарів Неонові браслети і аксесуари!

 

неонове намистоНаш асортимент

У нас Ви зможете придбати:

  • браслети що світяться
  • палички що світяться
  • коктейльні трубочки що світяться
  • окуляри неонові
  • неонову сферу
  • намисто що світяться
  • неонові вушка
  • люмінесцентні наліпки

Купити товари що світяться оптом можна тут!

 

неонові браслетиЯк працюють неонові вироби?

Принцип дії дуже цікавий і являє собою невелику хімічну реакцію. Спочатку в паличці знаходиться скляна бульбашка з речовиною, в яку додана флуоресцентна фарба. Спочатку браслетик не випромінює світло і виглядає безбарвним. Щоб він засвітився, потрібно всього лише його зігнути, в цей момент ламається скляна бульбашка, від чого, протягом 5-10 секунд спрацьовує спецефект. Інтенсивність світла залежить від температури, при більш високій температурі браслетик буде світитися яскраво, довше ж він працює при більш низькій температурі. Тривалість роботи в середньому становить 12 годин.


Купити світяться браслети оптом можна тут!

 

 

 

 

Неонові паличкиАтмосфера в деталях

Щоб створити прикольну вечірку для своєї дитини або весело провести час дорослим, ми пропонуємо нестандартне неонове дійство! Головним аксесуаром цього вечора стануть неонові браслети, вушка, окуляри. Зручні у використанні, вони можуть прикрашати ваші руки, предмети одягу. Також кільця стануть прекрасним елементом декору, сформовані в витончену гірлянду. Для любителів повеселитися - особлива розвага, бій на міжгалактичних мечах, зроблених з палички що світиться розміром 40 см. Попиваючи коктейлі та напої через трубочки які світяться, можна відчути себе відвідувачем галактичного кафе. Така тематична вечірка точно не залишить Вашу дитину байдужою і обрадує його друзів, такий варіант проведення часу чудово підійде для святкування Дня народження.

 

Більше товарів для святкування Дня народження Ви зможете знайти тут!

 

 

 

неонові наклейкиЗоряно небо своїми руками

Засинаючи в своєму ліжку, так приємно думати про хороше і мріяти. Так хочеться загадувати бажання на ніч, і щоб всесвіт чув тебе. На зміну дня завжди приходить нічний купол неба, усіяний зірками. Що може бути краще зоряного неба над ліжком? Якщо Ваш малюк боїться темряви або Вам просто хочеться прикрасити кімнату дивовижними флуоресцентними наліпками, ми можемо запропонувати наліпки у вигляді зірочок, планеток і місяця. Такі наліпки будуть заряджатися вдень і випромінювати м'яке світло всю ніч.


Купити флуоресцентні наліпки оптом можна тут!

 

 

 

Нестандартні свята завжди запам'ятовуються нам своєю різноманітністю, нестандартністю і креативністю. Такі заходи завжди слід готувати ретельно і заздалегідь, тому ми з радістю надаємо Вам можливість обрати потрібний товар з нашого широкого асортименту і оформити замовлення на сайті.

Ми з радістю доставимо замовлення в термін, так як ми співпрацюємо з кращими компаніями і здійснюємо відправлення товару п'ять днів на тиждень. Ми дуже дорожимо тим, що Ви віддаєте перевагу саме нам, тому завжди винагороджуємо постійних клієнтів приємною системою знижок!

Ми поділяємо Ваше бажання оформити торжество на вищому рівні, тому ми зі свого боку завжди готові допомогти Вам порадами в описах.

Найкращих Вам свят.

Ваш PartyStuff