Кожен пам'ятає ту солодку мить, коли гасне світло в кімнаті, запалюються свічки, звучить таке приємне «Happy Birthday To You» і нарешті він - момент істини, загадування бажання! Будь-який іменинник мріє про таке Днь народження і найкрасивіших свічках. Якщо Ви хочете здивувати близьку людину, друга або влаштувати незвичайне свято для свого малюка, загляньте в нашу групу товарів Свічки для торта і виберіть те, що підійде саме для Вашого свята.

 

свічки для торта
Наш широкий асортимент товарів включає такі позиції як:

Купити свічки для торта оптом можна тут!

 

свічки на тортЗвідки походить звичай?

Напевно, навіть дитина скаже, що є головним атрибутом святкового іменинного пирога, проте мало хто знає, звідки стався такий обряд, пов'язаний з задуванням свічок. Вважається, що іменинник повинен загасити таку кількість свічок, скільки йому виповнюється в цьому році років, при цьому він повинен загадати бажання. Заповітна мрія здійсниться тільки, якщо всі свічки погасли за одну спробу. Своє побажання прийнято нікому не відкривати, так як через це є ймовірність того, що воно не збудеться. Є кілька версій того, звідки бере початок ця традиція. Перша виходить з історії Стародавньої Греції. За старих часів греки ставили високі воскові свічки на круглі пироги з меду, які вони дарували на День народження коханої Богині Місяця. Згідно з другим варіантом, традиція походить з середньовічної німецької традиції. Люди запалювали свічки на торті з релігійних причин, так як вважали, що вогонь свічки уособлює світло всього життя людини.

 

свічки з днем ​​народженняЧим прикрашають торт зараз?

Тому і зараз обряд загадування бажання щось типу ритуалу, непохитний звичай, який вимагає ретельної підготовки. У класичному варіанті, в торт вставляються довгі свічки, у вигляді палички. З плином часу торт стали прикрашати салютами, закрученими свічками. Найбільш практичним варіантом стануть свічки з буквами на довгих шпажках, які можна розмістити в два рівня. Також, такі свічки відмінно виглядають на тістечку і капкейці, які набувають значної популярності останнім часом.

 

 

 

 

свічка Спанч бобЯкі свічки вибрати на День народження дитини?

Так як малюк ще не може задути велика кількість вогників, або ж просто не зовсім розуміє сенс даного дійства, на допомогу прийдуть свічки у вигляді фігурок мультиплікаційних героїв, які прикрасять тортик Вашої крихітки, викличуть цілу бурю емоцій і просто порадують маленького винуватця торжества. Тортик можна прикрасити фігурками Міккі Мауса, Спанч Боба і Вінні Пуха. Для діток постарше підійдуть спіралі із зірочками, свічки у вигляді качечок і смайликів. Для дівчаток найкращим варіантом будуть квіточки, ніжні лілії і соняшники виглядають яскраво і незвично. Торт майбутнього футболіста можна сміливо і нестандартно прикрасити футбольними м'ячами та маленькими воротами. Всі свічки виготовлені з безпечних матеріалів, так що можете сміливо ставити їх на торт свою дитину!

Купити свічки для торта оптом можна тут!

 

 

 

свічки для тортаДень народження буває тільки раз на рік, тому все для цього дня має бути готове в строк! Ми поділяємо Ваше бажання влаштувати свято на вищому рівні і тому з радістю відправимо Ваше замовлення в термін, так як ми співпрацюємо з кращими компаніями доставки і здійснюємо відправку товару п'ять разів на тиждень. Ми також надаємо індивідуальні знижки нашим клієнтам, купуйте більше і економте! Даруйте щастя близьким!

 

Ваш PartyStuff!