Самі емоційні моменти нашого життя, без сумнівів, займають головне місце в пам'яті людини! Несподіваний сюрприз від друзів, пропозиція руки і серця, вечірка на честь Дня народження, весілля, - ці галасливі, веселі події нагадують нам про головні радощі життя! Такі заходи потребують ретельної підготовки, належному оформленні, а саме особливих атрибутів свята, які створюють неповторну атмосферу щастя. Якщо Ви плануєте День народження або весілля, загляньте в нашу групу товарів Пневматичні хлопавки і виберіть те, що прикрасить Ваше свято!

Купити пневматичні хлопавки оптом можна тут!

 

пневматичні хлопавкиЯк працює хлопавка?

Хоча хлопавка і вважається предметом піротехніки, за своїм принципом дії вона абсолютно безпечна! Принцип дії пневматичної хлопавки полягає в тому, що всередині картонного циліндра з наповнювачем розташований балон зі стисненим повітрям. При одночасному повороті нижній і верхній частині хлопавки в протилежні сторони, згідно із зазначеними стрелочкам, спрацьовує пусковий механізм і силою виштовхує вміст назовні. Наповненням служить конфетті або серпантин. У нас Ви зможете знайти такі позиції:

Розмір хлопавки варіюється від 20 до 80 см.

Купити пневматичні хлопавки оптом можна тут!

 

 

хлопавки пневматичніПерші хлопавки!

Зараз, напевно, навіть малюк знає, як виглядає хлопавка, однак перші хлопавки з'явилися понад 160-ти років тому. Вперше хлопавку винайшов кондитер з Лондона на ім'я Томас Сміт. Перші вибухаючі згортки були з мигдальними солодощами і повинні були представляти собою незвичайну упаковку. Вони пакували особливим чином, так щоб при відкритті відбувався хлопок. І до цього дня хлопок є головною особливістю, яка виробляє ефект несподіванки і подиву. Також хлопавки використовувалися в Китаї, після винаходу пороху, в бамбукові зруби насипався порох, який виробляв дуже гучний звук, схожий на поїдання, від чого згодом їх стали називати тріскучих бамбуком.

Купити пневматичні хлопавки оптом можна тут!

 

 

хлопавкиСюрприз для іменинника!

Кожен мріє одного разу прокинутися в свій День народження, в кімнаті, наповненій повітряними кулями, розбирати подарунки, сидячи на ліжку, купатися в привітаннях. Але не мало приємно отримувати несподівані експресивні привітання! Якщо Ви хочете здивувати іменинника, то Вам точно варто звернутися за допомогою до пневматичних виручалочок. Ви можете завітати з несподіваними вітаннями, обсипати винуватця торжества блискітками, доларами і гривнями, зробити справжнісінький фурор і підняти настрій! Ми впевнені, що таке привітання назавжди залишиться в пам'яті як саме гучне, веселе і бешкетне!

 

 

 хлопавки пневматичні

Море сердець!

Одним з найпопулярніших заходів з використанням хлопавок завжди вважалися весілля, адже вони лише підкреслюють важливість зворушливого або урочистого моменту! Так, наприклад, в першому танці молодят срібні конфетті будуть чарівно кружляти і красиво отблёсківать від будь-якого джерела світла. Для найромантичніших моментів, таких як той самий момент, коли наречений виносить наречену на руках, як не можна краще підійдуть серця і пелюстки троянд. А самі пустотливі конкурси прикрасять хлопавки з золотим наповненням.

 

Ми розуміємо наскільки важливо для Вас бажання здивувати близьку людину і завжди раді допомогти в створенні настрою! Ми з радістю доставимо Ваше замовлення в термін, Ви можете бути спокійні в тому, що свято буде організовано в терміни і на вищому рівні, так як ми співпрацюємо з кращими компаніями доставки! Наш широкий асортимент регулярно поповнюється новими позиціями.

Дивуйте своїх близьких і рідних у свята і без приводу.

Ваш PartyStuff!