Добре прикрашений і ефектний святковий торт - це запорука успіху будь-якого заходу. Найчастіше момент появи будь то іменинного або весільного пирога ознаменує собою кульмінацію, яка виливається в гармонійну розв'язку, залишаючи про себе незабутнє відчуття вдалого торжества! Людина, що планує торжество, так чи інакше замислюється про те якою буде торт, його колір, начинка і звичайно ж думає про свічки. Якщо Вам належить оформити День народження, і Ви хочете зробити його чарівним, зворушливим, то можете сміливо віддавати перевагу свічкам. А якщо ж Ви хочете урізноманітнити своє свято, зробити його феєричним і незабутнім, ми радимо заглянути в нашу групу товарів Феєрверки для торта.

Купити феєрверки для торта оптом можна тут!

 

холодний фонтан

Чому феєрверки?

Даний піротехнічний пристрій є невід'ємним атрибутом багатьох урочистостей, адже це прекрасний спосіб почати свято або гідно завершити його. Піротехнічний вогонь даного вироби ще називають «холодним», тому що температура горіння відносно невелика, досягає лише 50 градусів Цельсія. Маленькі частинки наповнюється повністю згоряють в повітрі, при цьому не залишаючи диму, що робить феєрверк дуже вдалим рішенням для закритих приміщень. Щоб запалити фонтан, досить підпалити маленьку наклеечку зверху. Тривалість горіння одного виробу становить від 40 секунд до 1 хвилини. Іскорки фонтану дуже нагадують крихітні зірочки, які розлітаються на всі боки. Така прикраса виглядає дуже ефектно і дійсно нагадує зменшену копію справжнього салюту, тому для одного торта буде достатньо 4-5 холодних фонтанчиків.

Купити феєрверки для торта оптом можна тут!

 

 

 

 

 

 феєрверк на тортЧим здивувати іменинника?

Звичайно, такий спосіб прикрасити торт вже не новина, однак у багатьох все ж залишилося відчуття того, що така прикраса є недостатньо безпечною. Насправді це не так! Віддаючи перевагу феєрверкам, Ви не тільки гарантовано отримуєте захоплююче видовище, а також можете бути впевнені, що ніякі частинки горілого не потраплять на торт Вашого малюка! Така прикраса може слугувати додатковою прикрасою для іменинного пирога, стати частиною його презентації, коли його виносять під звуки всім знайомої пісні. Однак задути його не вийде, для цього краще підійдуть свічки, які можна запалити після того як згасне фонтан.

Купити свічки для торта оптом можна тут!

 

 

феєрверк на весільний торт

Прикрашаємо весільний торт

Мабуть, найкращим завершенням красивого весілля є момент появи білого торта. Гасне світло і звичайно ж ніщо не може так чудово доповнити його, як блискучі потоки зірочок. Найчастіше такий шедевр кондитерського виробу багатоярусний, адже розрахований не тільки на молодят, а й на всіх присутніх, тому в нього можна буде встановити більшу кількість фонтанів, ніж в звичайний іменинний торт.

 

Для будь-якої людини свята є яскравими вкрапленнями в будні рутину днів, і, звичайно, такі події хочеться запам'ятати назавжди і по максимуму наповнити їх враженнями і насиченими спогадами! Давайте будемо дарувати один одному радість і щастя, адже це найкращий подарунок на будь-яке свято!

Ми будемо раді допомогти Вам в оформленні Вашого свята і вдячні Вам за те, що віддаєте нам свою перевагу!

Ми раді Вам повідомити, що наш асортимент фольгованих кульок поповнився новими позиціями!

Більше фольгованих кульок Ви зможете знайти тут!

Найяскравіших Вам вражень!

Ваш PartyStuff!