Свобода слова людини, його найважливіші права і обов'язки - непорушні кити, на яких тримається все вільне і незалежне життя будь-якого громадянина України. Саме ці ідеї прописані в Конституції нашої країни, свято якої, ми з вами святкуємо сьогодні! Рівно двадцять один рік тому була створена Конституція. Для того, щоб презентувати світу правовий фундамент країни, депутати не покидали сесійний зал з ночі 27-го по 28 червня. В цілому, прийняття Конституції кардинально вплинуло на подальше життя України, а саме на сприйняття нашої країни і її суверенності і значущості іншими державами на міжнародній арені. А одним з найважливіших моментів в історії України стало те, що наша країна стала на шлях розвитку і подальшого зростання, який їй був так необхідний тоді. У цей день були також затверджені наші головні державні символи - прапор і герб. Головними кольорами атрибутики стали жовтий і синій кольори, символізуючи собою безкрайні простори пшениці і мирне небо над головами.

Купити кулі-гіганти оптом можна тут!

день Конституції
Як зараз святкують цей день?

З року в рік святкування Дня Конституції супроводжуються веселими ходами, гімном, народними піснями. Молодь надягає вишиванки і народні костюми, щоб віддати данину традиціям і ще раз згадати про національний колорит і самобутність. Звичайно ж головними квітами в цей день прийнято вважати жовтий і синій. Як і в будь-який інший свято, в День Конституції вся Україна рясніє кулями, стрічками і різнобарвним конфетті в тон до фарб цього дня. У цей день наша країна перетворюється в один великий прапор. Дуже часто це свято супроводжується різними флеш-мобами по створенню величезного герба або прапора з людей, які тримають кульку відповідного кольору.

Купити латексні кульки оптом можна тут!

 

товари до Дня незалежностіЯк пропонуємо відсвяткувати це свято ми?

У нашому асортименті є велика кількість різних позицій, здатних зробити будь-який захід яскравіше, веселіше і більш видовищними! Наші латексні кулі відмінно підійдуть для масового салюту з жовто-синіх кульок, таке видовище нікого не залишить байдужим і змусить всіх, як дітей, радіти тому, що відбувається. Також за допомогою кольорових куль можна зробити величезний прапор, а ще з білих і червоних куль можна зробити інсталяцію у вигляді вишиванки. Кульки часто використовуються в концертних номерах і танцях, що робить подію ще яскравіше і більше запам'ятовується. Більш масштабними прикрасами можуть послужити кулі-гіганти. Така прикраса буде виглядати дуже ефектно і незвично. Для оформлення сцени найкращим варіантом стануть арки з куль. Арки оформляються плетіннями з куль різного кольору, що також доповнює святкову атмосферу. Для спецефектів рекомендуємо використовувати хлопавки. Конфетті, яким наповнюється хлопавка буде дуже красиво блищати на сонці.

Купити хлопавки оптом можна тут!

 


Кулька є головним атрибутом будь-якого святкового заходу і як символ легкості і безтурботності, саме тому як не можна краще підійде для такого випадку. Подібне оформлення буде актуальним для різних свят вишиванок, ярмарок, Дня Незалежності та інших свят, що відрізняються національним колоритом, адже саме в ньому полягає душа народу.

Купити латексні кульки оптом можна тут!

 

Ми бажаємо Вам завжди пам'ятати про те, що Україна - це наш дім! Будинок для Вас і Ваших дітей. Давайте цінувати те, що у нас є і ніколи не забувати про те, що ми - громадяни красивої країни, з дійсно великим серцем і вічним святом в душі.

Ваш PartyStuff!