Якщо Ви плануєте День народження, вечірку або будь-який інше святковий захід, Ви, так чи інакше, зустрічаєтеся з питанням оформлення. Багато хто віддає перевагу обирати перевірений спосіб зробити подію особливою і надати їй потрібної атмосфери, а саме прикрасити приміщення за допомогою латексних куль. Кульки можна надувати повітрям або ж наповнювати гелієм. Фіксують його за допомогою стрічки або на спеціальну паличку, також на святах часто використовують арки з латексних куль і матриці. Ну, а якщо ж Ви хочете чогось незвичайного і екстраординарного, надати своєму дійства особливої ​​таємничості, то ми радимо заглянути в нашу групу товарів Світлодіоди для куль. Маленькі вогники допоможуть прикрасити Ваше свято і зробити його незвичайним.

Купити світлодіоди для куль оптом можна тут!

 


 

Як працює світлодіод?

Світлодіод для кульок являє собою маленьку лампочку з батареечкою, завдяки якій він буде довгий час горіти. Існують світлодіоди двох типів, про кожного з них ми зараз розповімо детальніше. Перший тип-кулька. Такий ліхтарик має витягнуту форму і вмикається через стінку кульки. Цей варіант буде трохи важче. Другий тип-круглий. Вмикається він, якщо витягнути спеціальний стікер. Спочатку його поміщають в кулю, потім наповнюють повітрям або гелієм. Щоб наповнена гелієм куля з світлодіодом літала довше, радимо використовувати рідину Hi Float. Світлодіоди для кульок бувають одноколірні, які світяться одним кольором, і миготливі, які блимають двома кольорами. Час світіння становить до 30 годин.

 

 

світлодіоди для кульокЩо пропонуємо ми?

У нашому асортименті Ви зможете знайти різні світлодіоди для повітряних кульок, всіх кольорів і двох типів. Кульки представлені в нашій групі такими одноколірними позиціями:

  • жовті
  • червоні
  • зелені
  • сині
  • білі

Миготливі кульки є двох видів: синій-червоний і червоний-зелений. Круглі за формою представлені у всіх кольорах, також в наявності круглі миготливі.

Купити світлодіоди для кульок оптом можна тут!

 

світлодіоди для кульок

 

Чому варто обрати цю прикрасу?

Світлодіоди для кульок вже всім відомий спосіб прикрасити торжество і зробити звичайний атрибут святкування цікавіше. Використання світлодіодів не тільки дуже ефектний спосіб надати події особливої ​​атмосфери, а й один з найбільш нехитрих. Включити крихітний ліхтарик зможе навіть дитина. Завдяки маленькому розміру він легко поміщається всередину кулі, а його невелика вага, від 1,8 м дає можливість наповнювати його гелієм і запускати кульку в небо. Такий вогник прослужить Вам від 8-ми до 30-ти годин, даруючи Вам відчуття чарівництва.

 

 

 

кульки з світлодіодомЛітні вечірки

Особливого значення ці світлячки набувають зараз, в період літніх ночей, вечірок і веселощів. Такий елемент в оформленні відмінно підійде для свята в приміщенні, в якому не буде багато світла або він буде відсутній взагалі. В такому випадку латекс перетвориться в справжню гірлянду з повітряних кульок, які будуть створювати відповідне для вечірки, ненав'язливе освітлення. Кулька з світлодіодом всередині набуває нових барв, відповідно кольору діода. Навколо такого магічного елемента декору зі світлом всередині утворюється серпанок, яка створює ефект таємничості. Такий ефект можна використовувати на різного роду фотосесіях. Крім вечірок в приміщенні, така прикраса відмінно підійде для вулиці, вона буде давати легке світло. Дуже ефектно виглядатиме салют з кульок з цим світловим наповнювачем на таких заходах, як весілля.

 

Ми поділяємо Ваше бажання наповнити своє життя яскравими враженнями та приємними емоціями, саме тому ми відправляємо замовлення п'ять разів на тиждень, щоб Ви встигли організувати своє свято! Ми співпрацюємо з кращими компаніями доставки, тому Ви можете бути впевнені, що все буде готово в строк. Веселих Вам свят.

Ваш PartyStuff!