Організація святкового заходу-це не тільки копітка і важке справа, це справжній політ фантазії, який умілий організатор перетворює в атмосферну подію, яка надовго залишається в пам'яті. У створенні дійсно грандіозного свята приймає участь не тільки сам професіонал, але і велика кількість маленьких помічників, без допомоги яких просто не обійтися. Сьогодні ми хотіли б поговорити саме про таких незамінних помічників, які допоможуть Вам організувати захід на високому рівні. Поєднуйте повітряні кулі в самі незвичайні композиції, використовуйте каркаси і арки для куль. Сміливо експериментуйте з різними колірними гамами і відтінками. А наші головні атрибути в сфері створення настрою допоможуть Вам у цьому!

Купити латексні кулі оптом можна тут!

 

 арки для куль
Експериментуємо з фігурами!

Втомилися від одноманітних композицій з повітряних кульок? Прикрасьте святковий захід барвистою аркою з куль. Такий елемент дуже простий і нехитрий в своєму використанні, але завжди справляє враження урочистості. Ви зможете красиво поєднувати різні відтінки куль, переплітаючи їх на каркасі. Не менш незвично виглядатимуть матриці у вигляді зірок і сердець. Фігура виглядає об'ємно, прикрасивши такими елементами приміщення, Ви зможете створити потрібний ефект літаючих зоряних композицій.

Купити матриці для куль оптом можна тут!

 

компресори для кульШвидко і просто!

Щоб зробити процес надування куль якомога менше енерговитратним і заощадити і без того дорогоцінний час, рекомендуємо скористатися компресорами. Цей маленький помічник стане невід'ємною частиною кожного організатора свят, адже його невелика вага і невеликі розміри є його головними плюсами. Крім розміру, цей малюк дуже швидко і якісно надує велику кількість куль для створення повітряних фігур і різних композицій. Якщо ж Ви не займаєтеся організацією свят, а просто хочете зробити сюрприз дорогій людині, скористайтеся ручним насосом. Такі насоси діляться на три категорії - А, В, С. Насоси категорії А підходять для довгострокової роботи, категорія В підійде для використання з великою кількістю куль, а насоси категорії С стануть відмінним порятунком на кількох заходах як допоміжний засіб.

Купити компресори для куль оптом можна тут!

 

рідина для кульок хай флот
Літай довше!

Всім нам хочеться, щоб свято не закінчувався або хоча б це відбувалося не так швидко. У цьому нам може допомогти спеціальна рідина на водній основі Hi Float, створена спеціально для продовження польоту кульок. Спосіб її застосування дуже простий і безпечний, адже вона не токсична, а виготовлена ​​з розчину рідкого пластику, який працює за принципом створення захисного бар'єру. Справа в тому, що молекули гелію дуже малі і легко просочуються через стінки кульки. Наповнивши кулю рідиною, рівномірно розподіліть її і вуаля-кулька ширяє в 25 разів довше, ніж звичайно!

Купити рідину HiFloat оптом можна тут!

 

 

 

 

стрічки для кульАксесуари для куль

Кожному професіоналу відомо, що вся справа в дрібницях і деталях, і дуже важливо, щоб на святі все було продумано до найменших дрібниць, атмосфера веселощів і щастя повинна читатися абсолютно в усьому. Використовуючи для закріплення пучків з куль стрічку, не обмежуйтеся тільки золотим або білим кольором. Ви можете сміливо вибирати яскраві стрічки салатових, синіх і червоних відтінків для веселих Днів народжень, ніжні стрічки кремових і білих квітів для створення романтичної атмосфери на весіллі, або яскраві голограмний стрічки як аксесуар фольгованих кульок на вечірці. Красиве доповнення у вигляді кольорової стрічки роблять кульку більш нарядною і святковою. Для більш зручної роботи з стрічками, Вам необхідний зручний ножик. Він має зручну ручку, за допомогою якої Ви зможете закріплювати його на ремені і продовжувати роботу.

Купити стрічки для куль оптом можна тут!

 

 

 

 

Свято починається всередині нас, з правильного настрою, адже ніяка дата або цифрове значення не має значення, якщо в душі людині сумно. Саме тому так важливо, щоб в цей день панувала добра і позитивна атмосфера, в створенні якої ми з радістю готові допомогти. Для того, щоб Ваше свято вдалося, ми відправимо замовлення в будь-яку точку України! Ми співпрацюємо з кращими компаніями доставки, тому можете бути впевнені, що у Вас буде час для створення настрою.
Наповнюйте життя яскравими фарбами і емоціями, даруєте щастя разом з нами.

Ваш PartyStuff!