Якщо Ви вже давно думаєте про те, чим же урізноманітнити Ваш асортимент і якими новинками порадувати своїх клієнтів, тоді цей день Ваш. Тільки 23.11 Ви зможете зробити покупки за найнижчими цінами, адже ми робимо великі знижки на всі товари! Ми довго готувалися і тепер можемо розповісти Вам про всі тонкощі оформлення замовлення! Чи готові?

 

товари для свят
Історія походження

Перш ніж розкрити всі карти, хотілося б заглибитися в історію і розповісти Вам про походження цього терміна. Як Ви вже зрозуміли це словосполучення використовується в якості назви п'ятниці наступного після Дня Подяки. Вперше цей термін був використаний в Філадельфії. Вся справа в тому, що як раз після Дня Подяки починався період різдвяних знижок, який ознаменував наближення свята. Є дві версії - чому саме "чорна"? Багато хто вважає, що п'ятницю назвали таким кольором через величезні затори на дорогах, що утворюється після ночі знижок. Інші вважають, що вся справа в англійській приказці "in the black", яка означає хороший баланс, баланс знижок.

 

святкова продукція

Чим так примітний цей день?

На даний момент цей звичай дістався вже й до країн СНД, і святкується не тільки в США. В цей день всі торгові центри починають свою роботу раніше, ніж звичайно або взагалі не закриваються на ніч. Знижки досягають неймовірних цифр.

 

 

Порядок обробки замовлень!

Оскільки в цей день спостерігається великий потік замовлень, щоб прискорити обробку і відправку, рекомендуємо Вам ознайомитися з простими правилами:

  • ГОЛОВНА УМОВА АКЦІЇ! Оплата замовлення повинна бути здійснена протягом 24 годин з моменту виставлення рахунку. Після оплати потрібно обов'язково передзвонити.
  • Замовлення в цей день будуть оброблятися строго в порядку черги.
  • Всі замовлення, оформлені після 17:00, будуть оброблені в суботу.
  • Терміни відвантаження замовлень можуть бути збільшені на 1 день в зв'язку з високою завантаженістю.
  • Після обробки замовлення менеджер передзвонить Вам для його підтвердження і виставить рахунок для оплати.
  • Вносити зміни, а саме додавати і прибирати товари в оформлене замовлення, буде неможливо.
  • Акційні товари поверненню та обміну не підлягають.
  • Кількість товарів беруть участь в акції обмежена. Щоб уникнути ситуації в якій Вам не вистачило товару, поспішіть оформити замовлення :)

Дякуємо за розуміння!

Ваш PartyStuff!