Ось і знову на землю опустилася зима, зовсім безшумно, але впевнено, приносячи в наше життя нотки чарівництва. Цю казку, що витає в повітрі, зможе відчути кожен дорослий і малюк. Ви тільки згадайте скільки щастя приносили в будинок новорічні свята, увінчує подарунками, солодощами і взаємними привітаннями. Відкриває низку зимових свят улюблений усіма дітьми День Святого Миколая. Це свято одне з найтепліших, адже в цей день ранок обов'язково починається з посмішки.

Купити латексні кулі оптом модно тут!

 

день Святого МиколаяІсторія свята

Історія даного свята сягає далеко в старовину і вважається споконвічно християнським святом вшанування Святого Миколая, який був послідовником Ісуса, а відповідно вів праведний спосіб життя. 19-го грудня і 6-го грудня по-католицьки прийнято вшановувати пам'ять Святого Миколая, який вчинив чимало благих вчинків. Святий Миколай здавна вважався покровителем дітей, саме тому з'явилася традиція заохочувати слухняних дітей в цей день. Першими підкладати солодощі стали католики учням церковно-приходської школи. Спочатку подарунки роздавали, а після стали підкидати в спеціально розвішані черевички. Вважається, що подарунки отримають тільки самі слухняні діти, а тим, хто погано себе вів Микола залишить різки.

Купити фольговані кулі оптом можна тут!

день Святого МиколаяЩо змінилося?

Більшою мірою традиції збереглися, хоч і трохи змінилися. Зараз подарунки отримують не лише учні церковних наставників, а всі дітки. Подарунок у вигляді солодощів та іграшок прийнято класти під подушку або в черевички. Саме це свято знаменує собою початок новорічних свят, а значить море подарунків, солодощів та іграшок. Зараз, характер подарунків дещо змінився, дарують як одяг, так і корисні речі для навчання та інше. Так само багато батьків продовжують балувати своїх дітей навіть коли їм за 20!

Купити стрічки оптом можна тут!

 

 

день святого миколаяПорадуйте свого малюка!

Зробіть цей день особливим, нехай малюк відчує, що дійсно заслужив цей подарунок. Святий Миколай може залишити лист або розповісти батькам який молодець їх малюк. Буде дуже до речі, якщо Святий Миколай зможе виконати маленьку мрію дитини і подарує йому те, про що він уже так давно мріяв. Буде дуже добре, якщо в подарунок синочок чи донька отримає книжечку, адже саме розумних, відданих діток любить їх покровитель. Подарунок повинен бути одночасно значущим, але і не дуже великим, адже він повинен заохотити, але при цьому поміститися під подушку. Обов'язково розкажіть дитині хто подарував подарунок і чому, так як малюк повинен усвідомити, за що саме він отримав іграшку або солодощі.

Купити фольговані кулі оптом модно тут!

 

 

день святого миколаяЯк зробити свято незвичайним?

Перетворіть цей день, Ви можете це зробити незвичайним для вашого чада. Включіть фантазію і дозвольте їй експериментувати на повну. Відмінним подарунком стане кулька з ніжками, улюблений герой привітає малюка. Також Ви можете прив'язати фольгований шар до іграшки, і дитині буде простіше його знайти, особливо якщо ви святкуєте це свято вперше. Також можна розставити покажчики, щоб допомогти знайти шоколадку в черевичках. Латексні кульки стануть відмінним доповненням до святкового ранку і зможуть створити потрібну атмосферу. Кулі підійдуть як в якості доповнення, так і як основний подарунок. Завдяки великому асортименту, Ви точно зможете знайти улюбленого мультиплікаційного героя, красива куля забарвлення лоліпоп і багато іншого. Прикрасити подарунок можна за допомогою різних стрічок для упаковки.

 


Цей день є особливим, не тільки тому що всім дітям складно заснути в ніч перед 19-им грудня, а й тому що так приємно дарувати тепло і посмішки з самого ранку, заохочувати дитину, нагадуючи їй, що вон молодець і справді особлива. Ми раді допомогти Вам у створенні свята, саме тому з радістю оформимо Ваше замовлення і доставимо товар в найкоротший термін. Ми співпрацюємо з кращіми компаніями доставки, так що ви можете бути впевнені, що Ваша дитина не залишиться без уваги в цей день. Змушуйте один одного посміхатися не тільки в святкові дні, даруєте один одному подарунки не тільки з нагоди, кажіть один одному приємні речі без особливого привіду.

Ваш PartyStuff!