Ніщо не створює святкову атмосферу так, як усіма улюблені повітряні кулі, особливо радісно дивитися на літаючу кульку! Гелієві кулі давно стали частиною важливих заходів починаючи від корпоративів, відкриттів закладів до простих днів народжень. Такий атрибут виглядає дуже ефектно і гарантовано створить потрібну атмосферу! Працювати з цими витаючими в повітрі малюками здається найпростішою справою, однак ми б хотіли поділитися секретами, які допоможуть Вам зберегти кулі в цілісності й схоронності. Отже, що ж може статися і чого варто уникати при роботі з гелієм?

Купити латексні кулі оптом модно тут!

 

гелієві кульки

Чи небезпечний гелій?

Ні, в даному питанні у роботі з кулями, все дуже просто. Гелій досить простий у використанні і головним його плюсом залишається здатність змушувати кулі парити в повітрі. Кулі, наповнені гелієм не люблять перепаду температур, але тільки якщо це відбувається неодноразово. Так, наприклад, якщо ви занесете кульку з холоду в будинок нічого не відбудеться. Але якщо ж Ви вирішете розмістити кулі біля постійно відкривається двері на вулицю, то Ваша композиція буде зіпсована.

 

 

 

 кулі з декором

Як декорувати кулю?

Якщо ідея зі звичайним гелієм здається Вам сильно простою, додайте трохи фантазії і урізноманітніть звичні прикраси. Як варіант Ви можете красиво зафіксувати кулі за допомогою різноманітних стрічок. Фантазуйте, збирайте букети і невеликі пучки з куль, наповнені різнобарвним метафаном. Для створення романтичного настрою кульки можна наповнити пелюстками троянд будь-якого кольору. А для самого магічного заходи додайте світлодіод. Кулька зі світлом всередині буде виглядати дуже оригінально і створить надзвичайно красиве освітлення і серпанок кольору. Але пам'ятайте, що використання світлодіода зробить кулю трохи важкішою.

Купити світлодіоди оптом можна тут!

 

 

 

 

 

Hi-floatЯк поводитися з кулями?

Будь-які кульки не сприймають прямих сонячних променів, так як від них латекс псується і стає тьмяним, а також менш міцним, уникайте потрапляння прямих сонячних променів, і прикраса ще довго буде радувати Ваше око! Кульки можуть швидко опускатися, якщо їх погано зав'язати. Також, щоб продовжити час польоту використовуйте рідину Hi-float.

 

 

 

пакети для куль


Не менш важливим фактором є транспортування куль з місця на місце, особливо, якщо кулі вже в надутому стані і їх потрібно перевезти. Без певного захисту вони можуть не тільки лопнути, але ще і забруднитися, як наслідок виглядати непривабливо і тьмяно. Для того, щоб зберегти кульки в цілісності, використовуйте пакет для перевезення куль! Такий пакет вміщує в себе велику кількість куль, герметично закривається і дуже зручний у використанні!

Купити пакети для куль оптом можна тут!

 

 

 

 

Ми сподіваємося, що наші поради будуть корисні і тепер Ви будете звертати увагу на дрібні деталі, які істотно поліпшать якість роботи з даними атрибутом свята. Ми раді допомогти Вам радою в описі до товару, а також із задоволенням відповімо на будь-які питання, що почалися в процесі вибору товару. Ви можете бути впевнені в якості нашого товару, так як воно було перевірено часом і більше 5000 задоволеними клієнтами. Ми також хочемо подякувати Вам за відгуки, які вказують нам в якому напрямку нам варто рухатися і вдосконалюватися. Дякуємо за Вашу довіру і сподіваємося на подальшу співпрацю! Створюйте свято трепетно ​​і він обов'язково відгукнеться приємним луною в душі і пам'яті.

 

Ваш PartyStuff!