Це свято завжди асоціюється з весною, святковими ходами і парадами. Як ми можемо залишитися осторонь? Таке свято прийнято відзначати з розмахом! Так давайте разом визначимо найнеобхідніші атрибути цього самого Дня праці.

 

фольговані кулі

Чим прикрасити свято?

У нашому асортименті ви зможете знайти:

 1. латексні кулі
 2. фольговані кулі
 3. фольговані цифри
 • Латексні кульки чудово підійдуть в якості декорацій і прикрас для святкових оформлень сцен, майданчиків і т.д. У нас Ви зможете придбати кульки будь-якого обсягу (від маленьких для конкурсів до метрових гігантів). Кулі можна наповнювати як повітрям, так і гелієм. Ви можете сформувати цілі композиції або організувати флешмоб з запуском куль в небо.
 • Фольговані кулі гарні тим, що завжди виглядають дуже парадно і стильно. Найкраще з нагоди цього свята підійдуть кулі у формі кола або зірки, зібрані в пучки або ж скомбіновані з іншими. Кульки дуже прості у використанні і добре тримають гелій, незважаючи на погодні умови.
 • Фольговані цифри якнайкраще підійдуть в якості доповнення на цьому святі, а якщо бути точніше, то головною родзинкою має стати цифра один. Її можна розмістити по центру сцени або поєднувати в композиції з іншими кулями.

 

насоси для кульЯк швидко оформити декорації?

Якщо Вам належить оформлення великого святкування з нагоди даного свята, то Ви обов'язково повинні розцінювати і цінувати свої сили і час. Кращим помічником в даному випадку стануть: компресор або ручний насос.

Як обрати між цими двома позиціями?

Отже, якщо Ваша робота пов'язана з безпосередньо з кулями, прикрасами та декорування приміщень для заходів, Вам просто необхідний компресор для надування куль. Він стане найкращим помічником в роботі, так як має цілу низку плюсів:

 • простий у використанні
 • легкий
 • потужний
 • швидкий
 • компактний

Ну, а якщо ж Вам необхідна одноразова допомога в процесі надування куль, тоді в пору стане ручний насос, який значно спростить роботу і заощадить купу часу.


 компресори для кульЯк працює?

Компресор має два режими роботи: імпульсний і безперервний.

 • Імпульсний працює від натискання на клапан і перестає працювати після того як його відпустити відповідно.
 • Безперервний режим роботи характерний безперебійною подачею повітря.

Клапан, яким оснащений компресор підходить для надування куль від 8 до 36 дюймів в обсязі. Швидкість надування куль від 2,5 секунд для маленьких до 14 секунд для великих куль.


Які бувають ручні насоси?

Ручні насоси діляться на три класи, відповідно до яких Ви зможете визначити який саме насос необхідний Вам.

 • Клас А-насоси дуже хорошої якості, призначені для постійного, довгострокового використання і надування великої кількості куль.
 • Клас В-насоси, які виготовлені з якісного матеріалу, які призначені для недовгострокового використання при надування великої кількості куль.
 • Клас С- насоси з дешевого матеріалу, призначені для одноразового надування невеликої кількості куль.


Який колір обрати?

У цей день віддайте переваги червоному кольору. Оформіть свято в червоних тонах. Червону колірну гамму можна доповнити за допомогою красивих стрічок для куль. Розбавити червоний можна кольором срібла або золота, які самі по собі створюють відчуття свята. Доповніть святкування хлопавками з блискучим конфеті та свято вдалося!


Ми сподіваємося, що наші поради були Вам корисні. Ми раді допомогти Вам у створення свята і завжди раді співпраці!

Зі святами, Ваш PartyStuff!