Традиція проводити дівич-вечір напередодні весілля тягнеться ще з часів дохристиянської Русі. В ті часи дівич-вечір був важливим елементом приготувань до заміжжя і прощання молодої нареченої з рідною домівкою і міг тривати до двох тижнів, супроводжуючись распевом сумних пісень, водінням хороводів і оплакуванням нареченою свого безтурботного життя.

На щастя, в наш час ця традиція знайшла більш веселий і позитивний відтінок.

 Кульки для дівич-вечораСвяткування дівич-вечір в інших країнах:

Англія і США

Традиційним англійським девіч-вечіром вважається оренда лімузина, на якому подружки нареченої в першу чергу відправляються до спа салону, а потім в стриптиз-клубу. При цьому, кожна гостя вечірки повинна мати при собі свисток і хоча б одну річ рожевого кольору, а нареченій прийнято дарувати нижню білизну. На американському ж дівич-вечорі прийнято колоти учасницям дівич-вечора ботокс, після чого всі повертаються у бар пропустити по склянці бурбона.

Німеччина

В день проведення Дівич-вечір головна героїня свята переодягається у відкритий наряд, ходить з ящиком алкоголю по гучних вулицях міста і продає його перехожим чоловікам, обдаровуючи їх своїми поцілунками. А за день до весільної церемонії проходить друга частина дівич-вечора, під назвою «Polterabend», в який всі гості весело б'ють посуд з криками «На щастя!».

Латвія

У Латвії прийнято проводити тематичні девіч-вечори, одягається в костюми героїв відомих фільмів, коміксів, зірок шоубізу. Подружки нареченої всю ніч гуляють по місту, співаючи пісні і заманюючи перехожих жартами і різними іграми за алкогольну винагороду.

Туніс

Арабські країни відрізняються стриманістю і консерватизмом не тільки своїх весіль, а й передвесільних заходів. Напередодні весілля подружки нареченої збираються разом і розмальовують кінцівки візерунками із хни, що вважається своєрідним захистом від пристріту.

 

 Кулі для Дівич-вечір

Как отойти от традиций?

Україна теж не відстає в плані ідейності проведення та креативності оформлення своїх девіч-вечорів. Пропонуємо Вашій увазі декілька варіантів проведення цього пам'ятного вечора:
 

Кулі для дівич-вечораПоза сумнівами жодна сучасна наречена не відмовилася б приміряти на себе образ тієї найпривабливішою пін-ап дівчини п'ятдесятих. Вечірка в стилі Пін-ап запам'ятається надовго і залишить після себе безліч незабутніх вражень і цікавих креативних фотографій. А ми в свою чергу допоможемо доповнити Ваші образи і оформити торжество в кращому вигляді.

1. фольговані кулі Полька
2. фігурні кульки
3. фотобутафорія

***

Кулі Фламінго на дівич-вечір

Ще одним трендом цього літа стали дівич-вечори в стилі Фламінго, навіяні героями мультфільмів Діснея.
Яскраві різнокольорові кулі-гіганти, фольговані кулі у формі фламінго, сердець і солодких льодяників стали незамінними атрибутами на вечірках такого стилю.

Сподіваємося, що Ваш дівич-вечір пройде бездоганно :)

 

 

Поспішаємо довести до Вашого відома, що ми намагаємося регулярно поповнювати свій асортимент найсвіжішими новинками і радувати найнижчими цінами. Ми з радістю допоможемо Вам у виборі товару і зобов'язуємося доставити Ваше замовлення рівно в строк. Наше завдання - створювати атмосферу свята і піднімати Ваш настрій. Дякуємо, що довіряєте нам!
Ваш PartyStuff!