Хеллоуїн - один з найзагадковіших свят, що прийшов до нас із далекої Ірландії. Протягом багатьох століть в ніч з 31 жовтня на 1 листопада там згадують всіх святих. Згодом цей звичай набув похмурий і навіть страшний відтінок. Ходить повір'я, що душі повертаються на землю, щоб налякати живих, нагадати їм про своє «існування».

Щоб задобрити злих духів, відігнати печаль і смуток, молодь вбирається в моторошні образи, проводить гучні вечірки. На святах обов'язково використовуються оригінальні костюми, незвичайні аксесуари. Приміщення і відкриті майданчики прикрашаються тематичними образами.

 

Асортимент декору на Хеллоуїн в PartyStuff

Наш магазин пропонує найрізноманітніші предмети для оформлення залу, кімнати, класу, офісу. З нашою допомогою будь-яке приміщення в будинку, альтанка, веранда, тераса перетвориться в барвистий, яскравий, незвичайний притулок моторошних страховиськ.

Ми приготували такі товари:

  • Фольговані кульки з зображеннями жахливого ​​гарбуза;
  • Латексні кульки в кольорах, які зазвичай використовуються на Хеллоуїн - чорний, помаранчевий, червоний;
  • Ковпачки для фей і чарівників;
  • Піратські капелюхи і значки;
  • Клоунські перуки;
  • Фарби для нанесення гриму, стійкого до води.

 

В одному магазині зібрано все необхідне, щоб створити нестандартно декорований зал, налаштувати на відповідну атмосферу страшного свята. Ви також можете придбати окремі елементи костюмів, які відмінно доповнюють придумані образи казкових персонажів.

З фольгованих і латексних кульок збирайте гарні гірлянди, створюйте неповторні арки, формуйте оригінальні фігури відповідно до теми заходу! Перетворюйтеся в фею, чарівника, піратів за допомогою яскравих костюмів! Приховуйте свою зовнішність, робіть себе невпізнанними, розфарбувавши обличчя за допомогою професійного аквагриму!

Купити товари до Хелловіну можна тут!

 

Чому вигідно купувати у нас

Наш магазин спеціалізується на оптових продажах широкого асортименту оригінального декору для урочистостей, атрибутики для тематичних вечірок. Деякі вироби можна купити в роздріб. Тому з нами співпрацюють приватні і корпоративні клієнти.

Ми придбаємо тільки якісну продукцію безпосередньо у виробників і постачальників, що дозволяє формувати вигідну вартість на всі товари.

У каталозі інтернет-магазину вироби розташовані за тематикою свят. Таке розташування значно полегшує і прискорює пошук, вибір, покупку товарів. Ми забезпечуємо доставку замовлень в усі міста України за допомогою транспортних компаній.

Якщо ви готуєтеся до веселіої вечірки на Хеллоуїн або хочете запропонувати своїм покупцям декор, костюми для святкування, звертайтеся в наш магазин!

Ваш PartyStuff!