Додайте товари до списку бажань
0
Укр

Conwin

Сортування:
спочатку нові за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Conwin

Компанія Conwin вважається кращою з виробництва обладнання для роботи з гелієм і повітрям в світі. Була заснована в 1960 році в Лос-Анжелесі, штат Каліфорнія. Прогресивний і далекоглядний бренд, який вимірює свій успіх рівнем успішності своїх клієнтів. Постійно стежать за тенденціями і намагаються робити так, щоб у їх споживачів були інструменти необхідні для досягнення професійних вершин. Розвивають міжнародну і внутрішню клієнтську базу, що дозволяє скласти повне уявлення про потреби та розвитку галузі.

В асортименті представлені компресори з вбудованою функцією калібрування куль, спеціальне технічне оснащення для створення салютів з конфетті і багато іншого.

 

Чому газові пристрої Conwin користується популярністю?

  1. Все обладнання зроблено в США
  2. Дуже високі і суворі стандарти якості
  3. Більше 50 років успіху
  4. Простота і надійність у використанні
  5. Економія часу при надування повітряних куль
  6. Точний контроль витрати гелію
     

У оформлювачів і аеродізайнерів свої інструменти для роботи. Якщо для наповнення куль повітрям буде досить насоса або компресора, в залежності від необхідного обсягу куль. То для гелію одного балона буде мало. Потрібно ще й обладнання для більш точного контролю кількості газу і кілька видів насадок для його подачі, в залежності від виду куль.

Головне завдання редуктора - це зниження вихідного тиску гелію і підтримання його на потрібному рівні в процесі роботи. Для комфортної роботи він повинен бути надійним, простим у використанні і легким в обслуговуванні. Щоб обладнання служило якомога довше необхідно його берегти від падінь і регулярно чистити.

Велика кількість насадок дозволяє підібрати редуктор, який необхідний саме вам. Це може бути похилий, нагнітаючий або натискний клапан Soft-Touch, для економії гелію можете спробувати клапан 60\40 гелій-повітря, список ще можна продовжувати і не забувайте про манометр. Він допоможе розрахувати, коли необхідно закуповувати гелій.

І якщо Ви хочете отримати газове обладнання, яке прослужить довгі роки, то можете сміливо вибирати виробника Conwin, адже не дарма він вважається кращим. Воно дійсно допоможе істотно заощадити час і спростити процес надування повітряних куль і створення різних композицій з них.

 

Вгору