Додайте товари до списку бажань
0
Укр

Неонові браслети і аксесуари

Сортування:
спочатку нові за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Запали ніч

З неоновими браслетами що світяться! Чим більше, тим яскравіше і привабливіше ти будеш горіти.

Модний клуб, корпоративна вечірка, рекламна акція, концерт або весела прогулянка з друзями по нічних вулицях - неонові браслети що світяться будуть доречні скрізь.

Цей модний, яскравий і емоційний аксесуар з'явився кілька років тому і відразу ж набув широкої популярності. Дітям, підліткам і навіть дорослим однаково подобається розцвічувати темряву десятками різнобарвних вогнів. Неонову продукцію люблять всі!

 

Як працює неоновий браслет

В основі полюбившигося різнобарвного світіння лежить хемілюмінесценція. Це хімічна реакція в якій при взаємодії двох реактивів енергія виділяється у вигляді світла. Колір світіння визначається спеціальними домішками.

Обидва реагенти поміщаються в гнучку порожнину пластикової трубки. Але один з них до пори до часу ізольований в тонкостінної скляній колбі.

Для активації достатньо зігнути трубку і зламати внутрішню колбу. Інгредієнти змішаються, і неонова трубка засяє.

Хоча причиною світіння неонових браслетів є хімічна реакція що в них відбувається, вони абсолютно безпечні. Всі реагенти герметично запаяні усередині пластикової трубки браслета.

Активувати неоновий браслет краще безпосередньо перед використанням, так як особливо яскравим світіння буде протягом всього декількох годин (зазвичай до 5 годин). Після цього інтенсивність світіння почне поступово падати і через кілька діб повністю загасне.

Точний час, протягом якого неонова продукція буде світитися, попередньо визначити дуже складно так як воно залежить від впливу зовнішніх факторів, аж до погоди.

 

Правила безпеки при використанні неонової продукції

Для того, щоб абсолютно безпечно використовувати браслети що світяться варто дотримуватися нескладних правил:

  • не давайте дітям до 3-х років!!! Це не іграшка;
  • Не намагайтесь відкрити і не пробивайте неонові браслети;
  • розкритий браслет що світиться необхідно відразу ж викинути, місця контакту шкіри з вмістом аксесуара бажано прополоскати або протерти серветкою;
  • при попаданні вмісту в очі, їх необхідно відразу ж промити проточною водою;
  • не намагайтеся вживати частини або вміст аксесуара в їжу.

Купити неонові браслети що світяться можна через корзину на сайті або зробивши замовлення менеджеру по вказаному телефону.

З магазину можлива доставка замовлень в Київ, Харків, Одесу, Львів та інші населені пункти України через зручні кур'єрські служби.

Вгору