Додайте товари до списку бажань
0
Укр

Шахи та пазли

Сортування:
спочатку нові за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Шахи

Ми живемо в світі високих технологій, комп'ютеризації, роботів. Але це не означає, що більше немає місця настільним іграм. Вони зближують, розвивають і дозволяють провести час більш цікаво, адже ніщо не може замінити живого спілкування.

Десятку кращих настільних ігор очолюють шахи, шашки та нарди. Ці розваги цікаві людям різного віку і допоможуть скрасити дозвілля, розважити, влаштувати змагання з вашими близькими і друзями.

Ці ігри сягають корінням в далекі століття. У гру схожу на шашки грали ще в Стародавньому Єгипті, батьківщиною шахів була Індія, а на подобу нард грали ще в Месопотамії.

Якщо у вашому оточенні є люди, що люблять інтелектуальні, розважальні настільні ігри, то такий подарунок саме для них.

У каталозі нашого сайту Ви зможете обрати і купити набори шахів, шашок та нард.

 

1. Шахи

Мають складну і стратегічну основу, що допомагає розвивати логіку, стратегічне мислення і вважається грою королів. У неї можуть захоплено грати як дорослі, так і діти.

Хочете зробити оригінальний і корисний подарунок для дорослих? Тоді ви можете купити набір скляних шахів з чарками.

 

2. Шашки

Вважаються легше шахів за рахунок того, що всі фігури мають рівні права. Але все одно залишаються такими ж захоплюючими і цікавими.

Дуже подобається грати в них дітям. Безликі фігури дають можливість розігратися їх уяві і обіграти дорослих.

 

3. Нарди

Правила гри в довгі чи короткі нарди освоїти простіше ніж в шахи, але це ні в якій мірі не применшує їхньої людської гідності. Вони не гірше шахів розвивають тактичні і стратегічні навички.

Щоб вам не довелося мучитися з вибором яку ж гру придбати у нас є відмінні набори. Це можуть бути шахи і шашки, нарди і шашки, шахи і нарди і кожен зможе підібрати те, що цікаво саме йому.

Вгору