Додайте товари до списку бажань
0
Укр

Свічники

Сортування:
спочатку нові за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Свічники

Свічники завжди мали велике значення при оформленні домашнього простору і не тільки. Величезна безліч різних форм свічників виконували роль як декоративного елемента, так і культового характеру. Ще кілька століть тому свічники були звичні для кожного будинку. З появою електрики канделябри були витіснені звичними нам лампами. З плином часу свічники придбали зовсім інше значення, змінилися зовні і стали виконувати більш декоративну роль.

Зараз свічники стали ознакою престижу, тонкого смаку, витонченості, естетики. Вони прикрашають будинки, а завдяки великому різноманітності можна передати абсолютно різну атмосферу і настрій: додати трохи магії та чаклунства, або ж затишку, або задати романтичну обстановку.

Свічники, представлені на нашому сайті виконані з надійного міцного матеріалу в дуже незвичайному стилі. У комплект набору входить свічник зі свічок, в нього також входить невелика статуетка у вигляді невеликого слона. Другий набір прикрашений стразами, включає два підсвічники та зроблений з більш темного матеріалу. Є багатоступінчастий незвичайний набір, який складається з елементів трьох рівнів, зі свічкою посередині кожного. Виставити такий декор можна по-різному, як завгодно фантазії.

Кожен з канделябрів унікальний, красивий, незвичайний і може стати прекрасним подарунком, сувеніром або прикрасою святкового столу. Відмінно працюють в ролі прикраси інтер'єру і задають потрібну атмосферу в просторі навколо вас.

Вгору