Додайте товари до списку бажань
0
Укр

Статуетки орли

Сортування:
спочатку нові за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Статуетки орли

Люди здавна поклонялися тваринам, наділяли їх магічними властивостями. І до сих пір такі фігурки несуть сакральний сенс.

У багатьох стародавніх цивілізаціях орел був важливим символом імперій. У Греков часто зображувався з блискавками Зевса. Римляни обрали втіленням імперії. В Індії небожитель з крилами і головою птиці вів вічну боротьбу добра зі злом. З сонцем асоціювали в Китаї, як уособлення могутності і святості.

Зараз фігурки птахів символізують прагнення до ідеалів, благородство і не тільки. Якщо Вам не чужі такі якості або ви хочете домогтися успіху рекомендуємо купити статуетку орла.

 

Символіка по фен-шуй.

Незважаючи на те, що не всі атрибути фен-шуй несуть позитивну енергетику, статуетки орлів надають гарний вплив на самопочуття власників. Це є їх відмінною рисою. Вони стануть талісманом не тільки для господаря, а й для його близького оточення.

Позитивний вплив:

  • Володіє захисними властивостями.
  • Символізує владу, цілеспрямованість, раціоналізм.
  • Утихомирює і допомагає перенаправити гордість, ревнощі, емоційність в правильне русло.
  • Знайти натхнення і вийти з творчого застою.
  • Наділяє відвагою.
  • Прагненням до вершини.
  • Приносить успіх і допомагає особистісному і професійному розвитку.

Такий подарунок підійде як для чоловіків, так і для жінок з близького і робочого оточення. Універсальний для будь-яких свят.

 

Матеріал.

Більшість сувенірів на нашому сайті виготовляють з полистоуна - це штучний камінь, який з'єднав в собі природний мінерал і сучасну науку. Тому виготовлення оберегів, що мають зв'язок з природою цілком виправдано. З ним можлива точна деталізація, передача напруги поз. І дозволяє створити міцний і довговічний виріб не примхливий у догляді.

Вгору