Додайте товари до списку бажань
0
Укр

Свічки цифри веселка

Сортування:
спочатку нові за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Який день народження без смачного і красивого торта?свічка цифра для торта

А який же іменинний торт без свічок?

Свічка цифра веселка

Звичайно одне без іншого неможливо. Давня традиція сформувалася на зорі християнства і збереглася до сих пір. Коли молода релігія тільки починала свої кроки по Іудейській землі. В честь народження Ісуса Христа стали запалювати свічки, як символ святого народження. Ця традиція поширилася і полюбилася всьому світу.

Наші свічки високої якості. Вони рівно горять і виготовлені з харчового парафіну. Їх можна впізнати по 7 відтінкам веселки, що присутні в її окантовці. Тільки ці свічки подарують Вам справжнє відчуття свята.

Купити свічки цифри для торта оптом можна тут!

Красиві свічки з райдужної окантовкою з харчового парафіну прикрасять Ваш день народження. Вони мають спеціальну ніжку, щоб стійко стояти і упаковані в індивідуальну упаковку. Вони добре і рівномірно горять. Красиво прикрашені блискітками і коли свічка горить, сотні маленьких іскорки сяють. Задувати свічки і загадувати бажання дуже люблять діти.

Не забудьте обрати свічки напередодні свого дня народження або для своєї дитини. Нехай бажання, загадане на нашій свічці - неодмінно збудеться!

Щиро Ваш - Partystuff

Вгору