Додайте товари до списку бажань
0
Укр

Місяць

Сортування:
спочатку нові за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Фольгована куля місяць

Ми всі любимо свята і вечірки, щоб зробити їх ще більш яскравими та незабутніми варто подбати не тільки про гостей, музиці і напоях, а ще й про одну важливу деталь. Адже прийшовши на захід де начебто все і смачно, гарна музика, оточення приємних людей, але все одно чогось буде не вистачати.

Оформлення інтер'єру грає велику роль при підготовці свята. Воно допоможе створити потрібний настрій, фотографії вийдуть цікавими і сам захід запам'ятається надовго. Викликатиме приємні спогади і асоціації.

Прикрашати свята повітряними кулями з року в рік починає все більша кількість людей. Якщо раніше їх використовували тільки на весіллях, відкритті нового закладу і могли подарувати дитині на паличці. То зараз навіть день народження не обходиться без них. З ними батьки дізнаються пол майбутньої дитини, випускають кулі з коробок, створюються дизайни здатні здивувати і порадувати навіть серйозного чоловіка. З'являються нові техніки для роботи з кулями. Уже не вистачає звичних форм фольгованих кульок у вигляді кола, серця і зірки. Виробники винаходять найрізноманітніші форми для задоволення споживача.

Куля у вигляді місяця не новинка, але зустрічається набагато рідше, і випускають їх всього 3 виробника - Flexmetal, Китай і Agura. Виготовляються з фольги і майларовой плівки, оснащені клапаном і підходять для наповнення повітрям і гелієм.

Фольговані і латексні кулі добре поєднуються і також чудово буде виглядати місяць поруч з колом і зіркою. Місяць навіває спокій, символізується з жіночим началом і материнством тому її досить часто використовують в оформленні інтер'єру на виписку з пологового будинку. Її світло з таємничістю, м'якістю і загадковістю і підійде для фонтану на день народження дівчат і жінок.

Не забувайте про оформлення адже від нього теж багато що залежить. А підібрати кулі з нагоди ми Вам допоможемо. Ваш PartyStuff.

Вгору