Додайте товари до списку бажань
0
Укр

Скотч і волосінь

Сортування:
спочатку нові за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

СКОТЧ

Скотч є одним з найбільш корисних і універсальних інструментів для творчості, оформлення інтер'єру/екстер'єру, також він один з невід'ємних речей в побуті.

Для багатогодинної роботи з повітряними кульками необхідно мати надійний матеріал для їх скріплення або установки на поверхні. Багато хто віддає переваги клею, однак якщо з'єднати деталі потрібно швидко і якісно, ​​скотч з цим відмінно впорається. В арсеналі аеродізайнера обов'язково повинен бути скотч, клей, монтажні майданчики, стрічки, волосінь і т.д. Всі ці матеріали сильно полегшать роботу з повітряними кульками.

Клейкість залежить від товщини клейового шару (10-30мкм); клей буває двох різновидів: акриловий або каучуковий.

Клейка стрічка - це один з основних інструментів, який буде корисний у будь-якому виді творчості. Цей матеріал обов'язково повинен бути у будь-якого оформлювача. Скотч здатний приклеювати кульки до різних поверхонь.

Скотч необхідний для упаковки товарів, декорування приміщень, творчості або ж для побутового використання.

Однак навіть такий простий і знайомий предмет може бути ще яким різним. Є стандартна прозора стрічка, яка підходить для проклейки окремий елементів, склеювання елементів між собою, приклеюю елементів до різних поверхонь і т.д.

Двосторонній скотч надійно з'єднує між собою елементи інсталяції: кульки, картон, а також є надійним кріпленням фольгованих штор або інших елементів інсталяції до поверхонь (правда, варто уникати новопокрашенних стін, шпалер і стелі, тому що після зняття клейка сторона скотча може залишати сліди).

Завдяки своїй структурі він практично непомітний на будь-якій роботі і не буде відволікати увагу від краси, яку ви створюєте.

Вгору