Кількість
|
Вартість
|
||
|
Устаткування для роботи з гелієм
Гелій вживають для створення фантастичних композицій з латексних і фольгованих кульок. Але щоб надути кульку гелієм крім балона необхідно ще і обладнання для роботи з ним. Полегшує і оптимізує процес надування і дозволяє контролювати кількість і витрата гелію. У каталозі нашого сайту ви можете знайти все необхідне газове обладнання та комплектуючі для нього.
Переваги використання редукторів:
- Повний контроль витрати гелію.
- З'являється можливість надувати відразу кілька кульок.
- Економія часу.
- Зручність, процес роботи значною мірою стає легше.
- Є насадки з ножем для обрізання стрічки і пристосуваннями для зав'язуванням Хвостиков на латексних шарах.
Варіанти насадок:
Нажимний клапан - дозволяє знизити витрату гелію на 20-30%, а також заощадити час.
Манометр - вимірює кількість гелію, тиск в повному балоні становить 150 атмосфер. Уможливлює контроль витрати гелію і своєчасної заміни. З ним ви будете краще розуміти, коли прийшов час для заміни балона.
Нагнітає клапан - використовують при роботі з фольгованими кулями. Дозволяє контролювати подачу газу і при повному заповненні кулі клапан автоматично перекриває подачу, що буде особливо корисно новачкам.
Клапан гелій/повітря - призначена для наповнення повітряних куль сумішшю гелію і повітря в співвідношенні 60 на 40 допомагає значно заощадить кошти.
Похилий клапан - для початку подачі гелію варто нахилити носик, а для припинення повернути його у вихідне положення.
Кілька нескладних правил догляду за професійним обладнанням.
Зверніть увагу, що при транспортуванні слід знімати редуктор щоб уникнути пошкоджень. А також не упускати його, намагатися уникати попадання полімерного гелю на клапани і не забувайте про регулярне чищення.
Якщо у вас свій магазин, офіс або ви працюєте на дому з великою кількістю замовлень газове обладнання просто незамінне, і воно здатне значно полегшити життя.