Додайте товари до списку бажань
0
Укр

Устаткування для роботи з гелієм

Сортування:
спочатку нові за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Устаткування для роботи з гелієм

Гелій вживають для створення фантастичних композицій з латексних і фольгованих кульок. Але щоб надути кульку гелієм крім балона необхідно ще і обладнання для роботи з ним. Полегшує і оптимізує процес надування і дозволяє контролювати кількість і витрата гелію. У каталозі нашого сайту ви можете знайти все необхідне газове обладнання та комплектуючі для нього.

Переваги використання редукторів:

  • Повний контроль витрати гелію.
  • З'являється можливість надувати відразу кілька кульок.
  • Економія часу.
  • Зручність, процес роботи значною мірою стає легше.
  • Є насадки з ножем для обрізання стрічки і пристосуваннями для зав'язуванням Хвостиков на латексних шарах.

Варіанти насадок:

Нажимний клапан - дозволяє знизити витрату гелію на 20-30%, а також заощадити час.

Манометр - вимірює кількість гелію, тиск в повному балоні становить 150 атмосфер. Уможливлює контроль витрати гелію і своєчасної заміни. З ним ви будете краще розуміти, коли прийшов час для заміни балона.

Нагнітає клапан - використовують при роботі з фольгованими кулями. Дозволяє контролювати подачу газу і при повному заповненні кулі клапан автоматично перекриває подачу, що буде особливо корисно новачкам.

Клапан гелій/повітря - призначена для наповнення повітряних куль сумішшю гелію і повітря в співвідношенні 60 на 40 допомагає значно заощадить кошти.

Похилий клапан - для початку подачі гелію варто нахилити носик, а для припинення повернути його у вихідне положення.

Кілька нескладних правил догляду за професійним обладнанням.

Зверніть увагу, що при транспортуванні слід знімати редуктор щоб уникнути пошкоджень. А також не упускати його, намагатися уникати попадання полімерного гелю на клапани і не забувайте про регулярне чищення.

Якщо у вас свій магазин, офіс або ви працюєте на дому з великою кількістю замовлень газове обладнання просто незамінне, і воно здатне значно полегшити життя.

Вгору