Додайте товари до списку бажань
0
Укр

Ножиці і канцелярські ножі

Сортування:
спочатку нові за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Ножиці і канцелярські ножі

Ножиці і канцелярські ножі - це незамінний інструмент, який ми використовуємо майже кожен день. Ними користуються школярі, студенти, дизайнери, рукодільниці, малярі, оформлювачі, аеродізайнери, офісні співробітники і навіть кулінари. Ними можна розрізати папір, картон, будь-яку матерію, скотч, плівку та інше.

У сфері аеродизайну вони застосовуються для різання картону, волосіні, стрічок, паперу, упаковки і т.д.

 

Канцелярські ножі

В даний час можна придбати канцелярські ножі різних видів, що відрізняються між собою якістю леза, зручністю конструкції, механізмом фіксації, зовнішнім виглядом.

Обираючи ніж для різання зверніть увагу на наступні пункти:

  • безпеку;
  • зручність у використанні - ручка ножа повинна бути зручною і не ковзати в руці;
  • механізм фіксації - забезпечує нерухомість леза, можна обрати потрібну довжину;
  • якість леза - від нього зазлежить легкість нарізки, швидкість з якою ви будете здійснювати порізку, гострота і довговічність.

 

Ножиці

Кращі ножиці виготовляють з нержавіючої сталі і цільного металу, також при виборі варто враховувати форми ручок, величину і форму заточки ріжучого краю.

  • М'які гумові ручки запобігають ковзанню.
  • Асиметрична форма кілець повторює вигини долоні, завдяки чому ви не будете відчувати дискомфорт при тривалій роботі.
  • При якісному з'єднанні механізму заклепки леза надійно фіксуються, зменшується зазор між ними. Ножиці будуть рівно різати, м'яко закриватися і не створиться зайве тертя, що збільшує швидкість роботи.

Всі ці інструменти багатофункціональні і мають широку сферу застосування. Якщо ви хочете купити ножиці і канцелярські ножі зверніть увагу на представлені позиції товарів на нашому сайті Party Stuff. Наші менеджери завжди готові проконсультувати вас і допомогти з вибором.

Вгору