Додайте товари до списку бажань
0
Укр

Запайовики

Сортування:
спочатку нові за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Запайовики

Фігури і міні фігури з фольгованих кульок користуються великою популярністю як у дорослих, так і у дітей. Дорослих порадують букети з міні-фігур, а дітей, навіть просто кулька улюбленої тварини або персонажа на паличці. Такий презент буде стояти кілька місяців, а то і рік при використанні хороших куль, якісній запайці і акуратному зверненні.

З кожним роком все більше людей займаються оформленням святкових заходів і дарують повітряні кулі в якості подарунка. Один з популярних подарунків - це крафтового букет з фольгованих міні-фігур. Їх дарують на день народження, 8 березня, день святого Валентина, на честь народження дитини та інші свята.

На жаль, мікро і міні-фігури не мають клапанів і просто зав'язати їх не вийде, якщо так зробити, то вони дуже швидко здуються. Так що без завайовика в роботі з ними просто не обійтися. Їм можна також запаювати пакети, браковані фігури, місця проколів або порізів і робити за допомогою нього упаковку для не надутих куль і іншого.

Запайовики використовують, як це зрозуміло з назви, для запаювання фольгованих мікро і міні-фігур, надутих повітрям. Вони дуже прості у використанні:

  1. виставляєте потрібний температурний режим і таймер;
  2. покладіть на робочу частину кінець кулі, який потрібно запаяти;
  3. опустіть верхню частину зварювача, зачекайте поки спрацює таймер і відпустіть її.

Для більшої надійності можна провести цю процедуру три рази.

Якщо все було виконано правильно, то така фольгована куля не здується ще дуже довгий час і буде радувати своїм виглядом його щасливого власника.

Запайовики відрізняються розмірами, таймером, кількістю температурних режимом, також ціна буде залежати від виробника та матеріалу корпусу.

Ви можете купити настільний зварювач для куль на нашому сайті Party Stuff.

Вгору