Додайте товари до списку бажань
0
Укр

Куб

Фольговані куби

Для створення свята не обов'язково витрачати багато грошей. Трохи фантазії, фольгованих кульок і ви вже готові в урочистій обстановці і з чудовим настроєм зустрічати гостей.

Нам завжди хочеться продовжити святкову атмосферу навіть якщо урочиста подія триває всього один день. Звичайні латексні кулі, на жаль, довго не живуть. Вони досить крихкі і один необережний рух поруч з гострим або гарячим предметом може стати останнім. Також швидко втрачають свою форму і здуваються. Виробники знайшли вихід і створили більш міцні фольговані кульки. Довго тримають форму з гелієм - до місяця, а з повітрям до року. Не так бояться перепадів температури і не втрачають свого прекрасного виду і блиску на сонці. Фольговані вироби не викликають алергію на відміну від латексу тому їх часто використовують на дитячих святах.

Як і латексні кулі фольговані кульки випускають різних форм і розмірів. Тварини, герої мультфільмів і коміксів, цифри, букви, класичні форми - круг, серце, зірка і не стандартні - спіраль, місяць, алмаз, куб та інше.

Оформлювачі та аеродізайнери досить часто використовують в своїй роботі фольгу, а якщо хочете додати оформленню індивідуальності доповніть композицію кулями у формі кубів. Оригінальна форма і блиск зроблять їх справжньою родзинкою в оздобленні. Викликати позитивні емоції, створити радісну атмосферу і стильно прикрасити кімнату вам допоможуть фольговані куби.

На нашому сайті представлені фольговані 3D куби виробника Agura. Хоч вони і йдуть за все в одному розмірі - 26 дюймів, але представлені в 5 найпопулярніших відтінках. Хоч випуск фігур цей бренд почав не так давно, але літають вони чудово. Гарна опрацювання швів і надійний клапан завдяки якому фігура довго триматиме форму і не здуватися.

Немає товарів

Вгору