Ювілей або кругла дата, як багато різних почуттів викликає думка про ще один прожитий рік життя, ще один привід порадіти і зрозуміти, як прекрасно воно і всі його прояви! Ми звикли відзначати Дні народження, різні події і заходи, проте окреме місце в наших календарях займають ювілеї, так звані круглі дати, важливі події, які з кожним роком лише радують тим, що вони мали місце бути! Так, ми звикли радіти першому Дню народження дитини, річниці весілля або банально новому року, тому і відзначити подію хочеться по-особливому.

 

фольгований шар Міккі МаусЩо пропонуємо ми?

Для створення особливого свята з самою неймовірною атмосферою ми радимо використовувати фольговані кулі, які є в широкому асортименті. Для дитячих свят відмінно підійдуть позиції з мультиплікаційними героями і крокуючі фігурки, які стануть найкращим подарунком для маляти. Такі кулі стануть прекрасним вибором, так як завдяки своїй будові відмінно тримають повітря або гелій і будуть довго парити, прикрашаючи приміщення і радуючи Вас. Кульки прекрасно відображають вогні і створюють приголомшливий ефект голограми. Така кулька прослужить Вам дуже довго і може бути використана повторно!

У нас Ви зможете знайти:

Однак цього разу нам би хотілося відзначити фольговані цифри, які є незамінними в своєму застосуванні в оформленні свята. Такі кульки додадуть особливу значущість і урочистості!

Купити фольговані кулі оптом можна тут!

 

 фольговані цифри

Значення цифр

З давніх-давен вважалося, що кожна цифра має своє особливе значення і прихований зміст. Багато людей схильні думати, що та чи інша цифра є щасливою, саме тому відзначають Дні народження, в яких є улюблена цифра з особливим трепетом! Так, наприклад, число 1 є символом мужності, відваги; число 2 уособлює жіночність, делікатність; 3 - це творчість, фантазія; 4 буде проявом стійкості; 5 вважається числом мобільності; любителі числа 6 волію гармонійність, спокій і романтику; 7 - це філософський шлях; 8 означає мудрість і впевненість, ну а 9 прояв комунікабельності, універсальності і різноманіття.

Купити фольговані цифри оптом можна тут!

 

 

 

 

фольговані куліЧому цифри?

Існують свята, в яких дата грає центральну роль. Ми звикли вважати, що 10 років-це перший ювілей, а 18 років привід відзначити новий щабель життя з особливим розмахом. Відмінним подарунком буде красиво оформлене приміщення з використанням фольгованих цифр, які допоможуть акцентувати увагу саме на такому важливому аспекті торжества. Особливим трепетом на душі відгукуються річниці весілля, цифри на цьому святі уособлюють собою маленьке життя, яку довелося прожити разом, маленький день народження любові.


Купити фольговані цифри оптом можна тут!

 

 

 

 

фольгований льодяникЯк оформити свято?

Якщо Ви оформляєте свято з використанням фольгованих кульок, то можна підібрати цифри за кольором, також можливо скомбінувати цифри різного кольору, в разі якщо це цифри навчального року на випускному вечорі. Фольгований шар виглядає дуже ошатно, але в той же час радує своїми пастельними відтінками срібла, золота. Для більш веселого свята чудово підійдуть позиції із забарвленням полька в горошок або ж льодяник. Гармонійніше всього буде виглядати оформлення з цифр, доповнене пучками фольгованих кульок у вигляді зірочок, рівномірно розміщені по периметру приміщення, також можна закріпити їх стрічками.


Купити фольговані кулі оптом можна тут!

 

 

 

 

 

Ювілеї, особливі дати і річниці завжди плануються заздалегідь і з особливою педантичністю, тому ми завжди раді співпраці з Вами в створенні самих незвичайних моментів у Вашому житті! Щоб наповнити її яскравими враженнями та радувати Вас і Ваших близьких, ми із задоволенням надамо найширший вибір товарів, вчасно оформимо і відправимо замовлення в будь-яку точку України!

Цінуйте важливі моменти в житті і радуйте близьких, рідних з нами.

Ваш PartyStuff!