Весільна категорія і дещо ще ...

Шановні друзі! Ми раді представити Вам Весільну категорію.

Літо і початок осені найпопулярніший час для самого романтичного і відповідального кроку в нашому житті - одруження. Знаючи, як непросто організувати цей захід, ми вирішили Вам допомогти і обрали кращі товари з нашого асортименту, об'єднавши їх в одну категорію. У ній зібрані ті товари, які допоможуть Вам красиво оформити своє одруження, зробити його оригінальним і таким, що запам'ятовується.

Купити все для весілля оптом можна тут!

У цій категорії є все для прикраси: оригінальні сувеніри для конкурсів, весільна арка, повітряні кулі, свічки для «Сімейного вогнища» і багато того, без чого не обходиться весільний банкет.

 

Приємною новиною для Вас буде продовження акції на одноразові тарілки 23 см в діаметрі. Ми вирішили ще на місяць залишити 25% знижку. Час пікніків на природі прийшов, а значить одноразовий посуд саме те, що необхідно для закусок на свіжому повітрі.

Купити тарілки 23 см зі знижкою можна тут!

 

У нашому магазині з'явилися фольговані цифри золотого кольору 2016 року для випускних, весіль та урочистих заходів. Красиві блискучі цифри будуть довго тримати форму, так як мають спеціальний односторонній клапан і щільну текстуру.
Ми додали нові гірлянди у вигляді прапорців з героями мультфільмів, які люблять наші діти. З їх допомогою Вам буде легко прикрасити дитячий день народження.

Доброї Вам погоди і прекрасного настрою!