Хлоп, і цукерка стріляє, як гармата
Кожному ясно, що це - хлопавка!

Хлопавки прийшли до нас їх Європи, де в святвечір масово готуються найрізноманітніші кондитерські вироби з марципаном. Загорнуті в барвисті кульочки з паперу, вони були схожі на сучасні хлопавки у вигляді цукерок. З тих пір вони звичайно змінилися і вже рідко, коли хлопавка виглядає, як велика цукерка. Але призначення її все той же. Стріляти з шумом і обсипати всіх присутніх незвичайним наповнювачем.

 

Які бувають наповнювачі:наповнювач для хлопавки

  • Дрібна фольга

  • Зірочки

  • Сердечка

  • Серпантин

  • Довга фольга

  • Грошові купюри

  • Паперові пелюстки.

Купити пневматичні хлопавки в асортименті можна тут!

 

пневматична хлопавкаЯку хлопавку обрати

Залежно від того, на якому заході Ви будете використовувати цей стріляючи виріб, такий наповнювач Вам і знадобиться.

Зараз застосування пневматичної хлопавки дуже широке, практично кожна подія може бути підкреслено барвистим пострілом.

Весілля – сердечка, пелюстки і фольга, а також грошові купюри.

Випускні в навчальних закладах – зірки, пелюстки, довга сяюча фольга, серпантин.

1 вересня – довгий блискучий серпантин, сердечки і зірочки, дрібна фольга.

День народження дорослого – купюри, зірочки, серпантин.

День народження дитини – зірочки, сердечка, метафан або серпантин.

Презентація, відкриття – грошова і метафан.

Новий рік і Різдво – саме хлопавковий час. У такі дні постійно звучать святкові постріли. На цей період можна запастися різними хлопавками. Будь-яка буде доречна для святкування наступаючого року і проводів, що минає.

Яку б Ви не обрали хлопавку, найголовніше її правильно використовувати. У кожній картці товарів є підказка, як правильно розкрити хлопавку, щоб отримати гарний постріл.

 

Відмінний постріл

Усередині пневматичної туби знаходиться наповнювач, який після пострілу і створить сяючий дощ. У самому низу – балон з під стисненим повітрям. Різко повернувши балон за вказівкою стрілочки, Ви робите той самий постріл. Балон порушується і повітря з бавовною виходить назовні, створюючи тиск, який і виштовхує наповнення. Висота пострілу залежить тільки від того наскільки великий розмір капсули зі стисненим повітрям.

Саме вона і тільки вона визначить силу і висоту зметнулася увись барвистого метафан або серпантину.

 

весільна хлопавкаМіфи про силу пострілу

Є кілька розхожих міфів про те, як високо вистрілить хлопавка, якщо вона має велику довжину туби або ширину. Тобто, чим більше розмір вироби, тим сильніше постріл. На жаль, це не так.

Розмір хлопавки може говорити тільки про те, що в ній багато наповнювача. Але скільки б не було його, без сильного викиду, він не злетить. Потрібна сила, яка взметнется його в повітря, щоб легкі фольговані або паперові складові наповнювача, красиво кружляли, не поспішаючи опускаючись на землю.
Чим більше капсула - тим потужніше постріл!
Потужність хлопавки залежить тільки від розміру капсули містить повітря! Перш ніж придбати товар, який назад вже не повернеш і не обміняти, поцікавтеся у продавця розмірами капсули. У нашому магазині є спеціальне маркування – знак якості.

Ми розділили цей товар за двома класами. У кожному описі товару Ви з легкістю знайдете до якого класу при належить ця хлопавка. 

Купити якісні хлопавки для весілля оптом можна тут!

 

весільні пневматичні хлопавкиКласифікація якості

Для гучного і високого пострілу конфетті на вулиці потрібна потужна хлопавка з великим радіусом розкидання красивого наповнювача класу А. Особливо ефектно виглядає м'яко кружащийся наповнювач під час танцю молодят на весіллі. А ще, коли тільки розписавшись, молоді виходять з Палацу Одруження під дощем з пелюсток троянд і сердець. Можна зробити красиві кадри з іменинником або ювіляром в хмарі з грошей або сяючого метафану.

А є в нашому асортименті хлопавки класу В, їх можна використовувати в приміщенні або поруч з дітьми, які не люблять різких і гучних звуків. Ви можете вибрати саме той ефект, який хочете бачити.

 

Пневматична хлопавки хороша тим, що з забороною піротехнічних засобів, вона вийшла на передній план. Адже вона абсолютно безпечна і не викликає загоряння. Її можна використовувати в приміщенні і поруч з дітьми, не побоюючись за негативні наслідки.
Будь-яке свято має стати яскравим і незабутнім подією. А коли він ще і видовищний! Хлопавка допоможе додати в атмосферу заходу елемент шоу!
Вибирайте якісні та потужні хлопавки з нашого каталогу і нехай Ваше свято стане гучним і блискучим!