Весна - прекрасна пора для проведення часу на природі! Тому у нас зараз діє знижка до 40% на одноразові тарілки різного діаметру і на паперові стаканчики!

Переїзд групи товарів і поява нової! Весняна акція!

В каталозі з'явилася нова категорія «Святкове оформлення», в якій зараз знаходяться китайські ліхтарики для декору. Скоро вона буде доповнена новими цікавими аксесуарами для декору святкового заходу.

Нові піратські набори для дитячого свята! Накладка на око, гак на руку, кинджал, кулон з піратським золотом, і карта для пошуків скарбу - це все Ви можете подивитися і придбати в категорії «Дитячі набори для свята», або в товар для тематичної піратської вечірки.

Поповнення асортименту

Яскраві помпони для черлідингу і різних хореографічних постановок. Більше 10 нових кольорів помпонів, довжиною 36 см.

Арка з повітряних кульок прекрасно виглядає на будь-якому святковому заході, особливо якщо свято проходь на свіжому повітрі. Також це прекрасне оформлення для весняної весільної фотосесії! Пропонуємо Вам придбати каркас для арки з куль, які значно полегшить роботу її створення.

Вже цієї п'ятниці пройде найпозитивніше свято року - це день сміху і веселощів! Ми підготувалися до 1 квітня і оновили асортимент жартівливих дипломів, які Ви можете подарувати своїм друзям, колегам і близьким. А більше дізнатися про це свято і получити надихненя різними традиціями його святкування Ви можете в нашій статті «1 квітня - міжнародний день сміху».