Все почалося зі слова! Букви - вираз слів, а слова - вираз наших думок. Слово - потужна зброя і об'єднуюча сила. Саме воно з'єднує людей, країни і континенти. Слово, передає нашу думку - двигун прогресу, веде до розвитку науки і техніки, культури і людства в цілому. Купити фольговані кулі літери можна тут!

 

людське спілкуванняСпочатку було слово ...

Африканське плем'я догонів пам'ятає про своє космічне походження. Вони твердо вірять в те, що їх предки прийшли з зірки Сіріус. Плем'я дотримується однієї цікавої теорії, що поки живе слово - існує життя на планеті.

Задумайтесь! Адже, якщо раптом ми всі перестанемо говорити і замовкнемо, то розвиток припиниться. Як розповісти про свої думки і описати свою ідею, яким способом передати важливу інформацію або описати відкриття, а зізнатися коханій людині в любові.

Звичайно, є ще міміка, музика, мова тіла. Але все-таки слово - основне в передачі думок.

Російська мова дуже образна і в кожному слові укладений глибокий зміст. Уміння користуватися словом - дуже важливо для кожної людини. Адже по тому, як ми ведемо розмову відразу можна дізнатися про нас дуже багато. Зрозуміти звідки людина родом, яка вона всередині, яке у неї виховання, рівень інтелекту, освіту. Важливо читати і розвиватися, щоб грамотно викладати свої думки. Адже слово - живе.

 

фольговані літериФольговані літери для свят

Наділяючи своїми емоціями кожне слово - ми самі творимо своє майбутнє. Багато - навіть не усвідомлюють це. Дуже важливо стежити за своїми словами, за тим яку енергію ми вкладаємо в них, адже словом можна поранити і зцілити.

Усе велике геніально і просто. Стежити за своїми думками і словами, позбутися від слів паразитів і розуміти, що ми говоримо. Саме це і буде відбуватися в нашому житті.

"Partystuff" з радістю представляє Вам красиві фольговані літери для знакових подій.

Ми знаємо, як важливо, щоб в потрібний момент звучало правильне слово!
Купити фольговані літери оптом можна тут!

 

фольговані букви ЛюбовLove

Найпрекрасніше буквене поєднання з усіх існуючих. Як багато в ньому укладено образів, почуттів, емоцій. Кожен відразу представить щось своє.

 Ми пропонуємо прикрасити романтичну подію золотими або срібними буквами "Love".

Можна використовувати при оформленні весілля, річниці Вашого шлюбу або визнання в любові. Висота літер - 80 см.

 

 

 

 

фольговані кулі на весілля

Just Married

Класична фраза, яка підбиває підсумок усім попереднім відносинам. Молодята зі щасливими посмішками на тлі цього напису створюють серію прекрасних знімків. Адже їхня мрія збулася, вони зуміли вибудувати саме ті відносини, про які мріяли, і прийняли важливе, відповідальне рішення в своєму житті.

Народилася нова сім'я, а їхні почуття, пройшовши через багато випробувань стали тільки міцніше.

Тепер вони «Одружені» і готові йти по життю рука об руку.

Висота літер в написі - 40 см. Прекрасно виглядають з фольгованого серцями і зірками.

 

 

 

 

фольговані літери на весілля

I Love You

Три заповітних слова, які всім нам дають крила. Великі слова, найніжніші і прекрасні.

Хтось із нас чекав почути це визнання від коханої людини, хтось дарував їх сам. Напевно, немає людей на нашій планеті, які б не брали участь в першому або другому варіанті.

А багатьом довелося не раз говорити і приймати у відповідь слова любові.

Фольговані букви стануть прикрасою на весіллі, на річниці сімейного життя.

Можна оформити місце, де буде зроблено пропозицію руки і серця.

Зустрічаючи з пологового будинку дружину з новонародженою дитиною буде дуже зворушливо прикрасити свій будинок таким гарним написом.

День Святого Валентина - прекрасний привід оформити свій заклад або сцену для концерту таким написом. Висота кожної літери - 40 см.

 

фольговані літери на день народження

Happy Birthday

День народження світле свято. Повітряні кулі у вигляді напису на англійській мові «Happy Birthday» допоможуть красиво оформити приміщення, в якому буде проходити свято.

Блакитні букви в зірочках і рожеві літери з малюнком білих сердечок 70 см. У висоту стануть прикрасою вечора.

Незалежно від статі і віку - фольговані букви підійдуть для всіх.

Переваги фольгованих кульок

Фольгована куля дуже міцна, фольга майже не має пір і тому вони так добре тримають первісну форму. Надуті гелієм літають до декількох тижнів. Вони яскраві, блискучі і малюнки виглядають на них чудово. Кожена кулька має односторонній клапан, через який надувається кулька. Він не дає повітрю вийти назовні.

Купити фольговані кулі оптом можна тут!

 

фольговані кульки літери

Правильно надути кулю не складно!

Використовуйте спеціальний ручний насос для куль або компресор.

Вставляєте носик насоса в спеціальний отвір і надуваєте кулю, стежте за тим, щоб не переповнити. У компресора теж є спеціальна насадка.

Куля складається з двох частин, спаяних між собою. Шви можуть розійтися, якщо Ви перекачали кулю.

У нашому магазині великий вибір паличок з тримачами різних кольорів для таких кульок, букв і цифр. З їх допомогою можна дарувати повітряні кулі дітям. Завдяки щільності матеріалу, кулі з фольги можна надавати різних форм. Фігурні фольговані кулі дуже оригінально виглядають і чудово прикрашають заходи.

Придбати якісні насоси і компресори для куль можна тут!

Замовляйте новинку - фольговані букви і підвищуйте свої продажі!

Оформляйте головні події вашого життя разом з нами!

Будьте на крок попереду всіх!