Додайте товари до списку бажань
0
Укр
Опис

Редуктор Гелієвий «БГО-50 ДМ»

Редуктор типу БГО-50-ДО ДМ призначений для зниження і автоматичного підтримання тиску гелію перед клапанами при надуванні латексних та фольгованих куль. Редуктор Гелієвий «БГО-50 ДМ» призначені для зниження і регулювання надходить з балона гелію і для автоматичної підтримки робочого тиску. Основне завдання пристрої - це знижувати тиск газу на виході з балона.

Подробиці про використання редукторів можна дізнатися тут

Редуктор оснащений двома манометрами:

  1. На вході - манометр МП-50 25,0 МПа Не (гелій) зі шкалою надлишкового тиску захисного газу, отградуированной в МПа. Показує надмірний тиск гелію в газовому балоні (максимум 20 МПа). Манометр показує скільки ще гелію залишилося в балоні. Це потрібно, щоб розрахувати витрата гелію і зрозуміти скільки ще кульок можна надути.
  2. На виході - манометр МП-50 2,5 МПа Не (гелій) зі шкалою надлишкового тиску захисного газу, отградуированной в МПа. Показує робочий тиск гелію (максимум 1,25 МПа). Манометр дає зрозуміти який тиск дається в кульку, це потрібно для контролю газу, що надходить, щоб уникнути розриву куль.

Перевага в тому, що можна вручну налаштувати тиск, що подається гелію в кульку і зафіксувати певний тиск для подальшого його використання.

Редуктор забезпечує:

  1. Точну підтримку тиску.
  2. Наочність показників.
  3. Надійність і простоту в роботі.

Редуктор Гелієвий «БГО-50 ДМ»

Під замовлення
Артикул: 994614
1 150.00 грн/шт
В бажання
Увійдіть на сайт щоб
додати товар в список бажань
шт
Характеристики
Країна виробництва Україна
Кількість в упаковці 1
Вгору